بشار رسن در آستانه جدایی از پرسپولیس

بازیکن عراقی تیم پرسپولیس در حالی امروز راهی کشورش می‌شود که شاید این سفر او بی‌بازگشت باشد....

به گزارش مدال،بشار رسن بازیکن عراقی تیم فوتبال پرسپولیس که هفته گذشته کتف مصدوم خود را جراحی کرده بود درحالی امروز راهی کشورش خواهد شد که احتمال دارد سفر او بی‌بازگشت باشد. 

رسن که چند ماهی است از پرسپولیس پول نگرفته از این موضوع ناراحت و گله‌مند است و به همین خاطر احتمال دارد که دیگر به تهران برنگردد. رسن روز گذشته هم به باشگاه پرسپولیس رفت تا بتواند از این باشگاه پول بگیرد اما باز هم دست خالی از باشگاه برگشت و از ‌آنجایی که او قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرده اما این تمدید قرارداد منوط به پرداخت‌های مالی است و از آنجایی که مسئولین باشگاه تاکنون نتوانستند پولی به او پرداخت کنند احتمال رفتن رسن برای همیشه از ایران وجود دارد. 

این بازیکن عراقی به دلیل عدم تعهد مالی باشگاه به زمان‌های پرداخت مطالباتش از این موضوع ناراحت است و تکلیف او تا هفته آینده مشخص خواهد شد. مسئولان باشگاه پرسپولیس روز گذشته به رسن قول دادند که تا هفته ‌آینده به او پول خواهند داد و در صورتی که به این قول جامع عمل پوشانده نشود احتمال جدایی رسن و فسخ قراردادش با پرسپولیس وجود دارد. 

به هر روی این طرو که از شواهد و قرائن پیداشت باشگاه پرسپولیس اگر نتواند مطالبات رسن را تا هفته آینده پرداخت کند,احتمال جدایی او از پرسپولیس وجود دارد.آن هم در شرایطی که همکاری باشگاه ها با بازیکنان خارجی حاضر در لیگ با توجه به نرخ شناور دلار چندان مقرون به صرفه نیست. 

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران تمدید قرارداد بشار جدایی احتمالی رسن پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال