بشار رسن: در بازی‌های آینده حق اشتباه نداریم

هافبک عراقی سرخ پوشان پایتخت گفت: پرسپولیس شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی است....

به گزارش مدال،بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس یکی از بهترین‌های تیمش در بازی مقابل سایپا بود و روی یک شوت زیبا گل تساوی سرخپوشان را به ثمر رساند. بشار بعد از این پیروزی گفت‌وگویی انجام داده که در ادامه می‌خوانید.


* بشار، گل زیبایی به ثمر رساندی.
اول باید بگویم خوشحالم که توانستم برای پرسپولیس مفید باشم و گلزنی کنم. ضمن اینکه پاس کمال عالی بود و در آن لحظه تصمیم گرفتم شوت بزنم که خدا را شکر توپ وارد دروازه شد. البته برد پرسپولیس از گلزنی من بسیار مهمتر است.
* سه امتیاز شیرین را مقابل سایپا به دست آوردید.
بازی با سایپا با توجه به نتایج دیگر تیم‌های مدعی برای ما حکم مرگ و زندگی را داشت و تحت هر شرایطی باید این تیم را شکست می‌دادیم که شکر خدا با تلاش بچه‌ها این مهم به دست آمد و سه امتیاز مهم را کسب کردیم. به نظرم بردن سایپا کلید قهرمانی پرسپولیس در این فصل است.
* یعنی با این حساب پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر می‌دانی؟
نه، اصلاً. منظورم این نیست. پرسپولیس بهترین و قوی‌ترین تیم ایران است و این موضوع را در سال‌های اخیر به همه نشان داده. در این فصل هم صدرنشین لیگ هستیم و در جام حذفی به نیمه‌نهایی صعود کردیم و امیدواریم فینالیست شویم. در لیگ ایران تیم‌های قدرتمند و باکیفیتی حضور دارند و سطح بازی‌ها بالاست. الان هم ۵ بازی مهم تا پایان فصل باقی مانده که هر کدام‌شان برای ما حکم فینال را دارد و باید در این بازی‌ها باهوش باشیم و حق نداریم در این ۵ دیدار اشتباه کنیم.
* ولی با توجه به شکست تراکتورسازی و سپاهان، پرسپولیس شانس اول قهرمانی به حساب می‌آید.
قبول دارم شانس اول قهرمانی هستیم، ولی به هیچ عنوان نباید تیم‌های دیگر را دست‌کم بگیریم. با این حال پرسپولیس شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی است.
* برخلاف بازی‌های قبلی در دیدار مقابل سایپا تو و رفیعی به طور همزمان در ترکیب ثابت قرار گرفتید. بازی کنار سروش چطور بود؟
خوب بود. سروش هافبک تکنیکی و باکیفیتی است. من با همه بازیکنان پرسپولیس راحت هستم، ولی اینکه چه نفراتی در ترکیب ثابت به میدان بروند را برانکو انتخاب می‌کند.
* بازی فردا مقابل ذوب‌آهن را چطور می‌بینی؟
همه تیم‌ها جلوی پرسپولیس انگیزه زیادی دارند و می‌خواهند خود را به خوبی نشان دهند. ذوب‌آهن تیم خوبی است و در هفته‌های اخیر به خصوص در لیگ قهرمانان آسیا نتایج مناسبی گرفته و قطعاً دیدار راحتی نخواهد بود، ولی به طور حتم ما برای برد به میدان می‌رویم تا بتوانیم یک قدم به قهرمانی نزدیک شویم.
* در لیگ قهرمانان آسیا هم برد مهمی مقابل الاهلی به دست آوردید.
بله به این پیروزی نیاز داشتیم و اگر نمی‌توانستیم این بازی را ببریم کارمان برای صعود به مرحله بعد بسیار دشوار می‌شد، ولی خدا را شکر الاهلی را شکست دادیم. فکر می‌کنم بازی برگشت با این تیم هم بسیار مهم است، چون دوست داریم به عنوان تیم سرگروه به دور بعد صعود کنیم. هرچند قطعاً این بازی هم آسان نخواهد بود، چون الاهلی برای جبران شکست بازی رفت به مصاف ما می‌آید.

تگ ها


فوتبال لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال