بشار رسن و روزهای پایانی حضور در پرسپولیس

هافبک عراقی بار دیگر با بدقولی مدیران این تیم برای دریافت مطالبات مواجه شده تا کاملا از وضعیت کنونی ناامید شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بشار رسن که با وعده مدیران پرسپولیس برای دریافت مطالبات، بعد از شیوع کرونا بار دیگر به ایران بازگشت و خیلی زود در جلسه با باشگاه در خصوص این وضعیت به صحبت نشست، همچنان با وعده نافرجام کار خود را دنبال می‌کند.

هافبک عراقی سرخ‌ها که انتظار می‌رفت با توجه به نمایشی که طی حضورش در این تیم به جا گذاشته، مورد توجه این تیم برای تمدید قرارداد و در وهله اول پرداختی‌ها قرار گیرد، به مبلغی پایین‌تر از خواسته خود رسیده و این موضوع باعث شده تا گلزن دربی در آستانه تصمیم مهمی قرار داشته باشد.

برای فصل نوزدهم اکنون ۶ دیدار باقی مانده و شاید دو بازی جام حذفی نیز تنها روزهای حضور بشار رسن در ترکیب پرسپولیس محسوب شود و این بازیکن با توجه به شرایط کنونی و عدم توجه باشگاه به تعهدات مالی در نهایت به حضور سه ساله خود در این تیم پایان دهد.

این در حالی بود که بشار رسن بعد از بازگشت به ایران و با توجه به خالی شدن پیراهن شماره ۱۳ بعد از جدایی حسین ماهینی، که شماره محبوب او محسوب می‌شود وعده داده بود برای فصل آینده آن را از باشگاه دریافت کند. در شرایطی که طی روزهای اخیر بازار شایعات نقل و انتقالاتی کاملا داغ بوده و اکنون بحران ارز و البته ناکامی رسول پناه و دیگر اعضای هیات مدیره، مانع از این شده تا بشار رسن احتمالا نزدیک تر از همیشه به در خروجی این باشگاه قرار داشته باشد. 

رسن که در ابتدای فصل برخلاف دیگر بازیکنان تنها ۵ درصد دریافتی داشت، در ادامه و بعد از دریافت بخش دیگری از مطالبات خود، آن را به کمتر از ۲۵ درصد رساند و این در حالیست که با ادعای مدیران باشگاه اکنون دیگر بازیکنان تیم به حدود ۶۵ تا ۷۰ درصد دریافتی رسیده‌اند. شکافی که هرچند با تفاوت نرخ ارز اما موردگلایه همیشگی بشار رسن قرار داشته و او نسبت به اینکه درصد دریافتی‌اش خیلی پایین تر از دیگر بازیکنان بوده اعتراض خود را اعلام کرده است. اکنون نیز با شرایطی که باشگاه برای عدم پرداخت مطالبات او شکل داده به نظر می‌رسد پایان همکاری طرفین به روزهای نزدیک خود رسیده است.

بیشتر بخوانید:

بشار رسن: برای امضایی که کردید احترام قائل شوید

بشار؛ چقدر زود آماده شدی!

 

 

تگ ها


بشار رسن پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال