بشار رسن ۲۰ روز دیگردر پرسپولیس

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری مهر: برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس روز گذشته و بعد از بازی تدارکاتی این تیم با امیدهای پرسپولیس، به سئوالات مختلف خبرنگاران پاسخ داد با این حال، یک سئوال بود که سرمربی سرخپوشان از پاسخ به آن طفره رفت ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری مهر: برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس روز گذشته و بعد از بازی تدارکاتی این تیم با امیدهای پرسپولیس، به سئوالات مختلف خبرنگاران پاسخ داد با این حال، یک سئوال بود که سرمربی سرخپوشان از پاسخ به آن طفره رفت.

یکی از خبرنگاران درباره زمان حضور بشار رسن بازیکن عراقی در تمرینات پرسپولیس سئوالی را از برانکو ایوانکوویچ پرسید ولی برانکو اعلام کرد که این سئوال باید از مسئولان باشگاه پرسیده شود. سرمربی پرسپولیس همین پاسخ را دوباره و بعد از تکرار این سئوال به خبرنگاران داد تا وضعیت حضور بشار رسن در پرسپولیس مبهم شود.

با این حال محمد علی ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس جذب رسن را قطعی دانست و زمان حضورش در تمرینات پرسپولیس را هم اعلام کرد.

ترکاشوند در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: بشار رسن که به صورت قطعی پرسپولیسی شده است و او را باید یک بازیکن سرخپوش بدانید. پیش از این توافق کردیم بشار رسن پس از آنکه بازی های باشگاهی خود در لیگ عراق را به پایان رساند به تمرینات تیم اضافه شود.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: فکر می کنم رسن تا ۲۰ روز دیگر به تیم اضافه شود.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال