بشاگردی: با قلعه نویی به دنبال اهداف بزرگی هستیم

دروازه بان گل گهر مدعی است که تیمش از رویارویی با سپاهان در نخستین دیدار هفته اول استقبال می کند....

به گزارش "ورزش سه"، مهرداد بشاگردی دروازه بان ۳۶ ساله و آبادانی گل گهر که در فصل گذشته ۶ بار برای تیمش به میدان رفت، مدعی است که گل گهر امسال با امیر قلعه نویی به دنبال کسب هدف های بزرگی است.


بشاگردی درخصوص شرایط گل گهر برای حضور در لیگ بیستم گفت: با توجه به فصل قبل که نخستین حضور باشگاه گل گهر در لیگ برتر بود، فصل سختی را پشت سر گذاشتیم که خدا رو شکر با درایت آقای جلالی و همت بازیکنان با توجه به اینکه اولین حضور گل گهر در لیگ برتر بود، توانستیم آخر فصل نتیجه خوبی کسب کنیم و رتبه دهم را کسب کنیم.


دروازه بان گل گهر درباره حضور امیرقلعه نویی در این تیم گفت: فصل گذشته، فصل سختی بود و باشگاه با انتخاب آقای قلعه نویی نشان دادند که هدف های خیلی بزرگی را در ذهنشان دارند و ان شالله که در ادامه با درایت ایشان که پرافتخارترین مربی لیگ برتر هستند و کادر بسیار قوی دارند، بتوانیم اتفاقات خیلی خوبی را رقم بزنیم.


وی درباره جدایی فراهانی از این تیم و حضور علیرضا حقیقی در گل گهر گفت: امسال در کنار آقای حقیقی که به تیم اضافه شده اند، امیدوارم بتوانیم یک عملکرد خیلی خوبی را برای گل گهر به نمایش بگذاریم و ان شالله نتایج خوبی را برای باشگاه و مردم سیرجان کسب کنیم.


بشاگردی درباره رویارویی گل گهر با سپاهان در نخستین هفته رقابت های لیگ بیستم گفت: بازی با سپاهان قطعا قرعه سختی است ولی ما از آن استقبال می کنیم چرا که نخستین بازی ماست و در سیرجان برگزار خواهد شد و مطمئنیم که یک شروع خیلی خوب برای مردم سیرجان و باشگاه گل گهر خواهد بود.

تگ ها


فولاد خوزستان گل گهرسیرجان مهرداد بشاگردی