بعد از بازی با بلاروس لیست جام جهانی را می دهم

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان می گوید هماهنگی بازیکنان بعد از اردوی بلاروس مطمئنا بهتر می شود و ملی پوشان به مرز آمادگی بالایی می رسند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، محمد ناظم‌الشریعه – سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در خصوص آخرین وضعیت این تیم پیش از حضور در جام جهانی لیتوانی به سایت فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به شرایط پیش رو از امروز اردوی متصل به اعزام بلاروس را آغاز خواهیم کرد. ۱۸ بازیکن را به این اردو دعوت کردیم و ۶ شهریورماه برای انجام دو دیدار تدارکاتی با تیم ملی فوتسال بلاروس با ۱۶ بازیکن به میسنک اعزام می شویم. با توجه به اینکه در مسابقات مرحله گروهی جام جهانی با صربستان مسابقه داریم و بازی بلاروس تقریبا شبیه صربستان است و هر دو تیم از نظر فنی و قدرتی شبیه یکدیگر بازی می کنند، سعی داریم برنامه ها را طوری پیش ببریم که در این دو بازی که ۸ و ۹ شهریورماه برگزار می شود شرایط آمادگی بچه ها را بالا ببریم و هدف اصلی مان، یعنی ایجاد هماهنگی بین بازیکنان برسیم. آنچه مسلم است هر چقدر برگزاری مسابقات بیشتر باشد، بازیکنان بهتر آماده می‌شوند و در شرایط مسابقه قرار می‌گیرند.

سرمربی تیم ملی با اشاره به لیست بازیکنان ریجیستر شده برای حضور در جام جهانی لیتوانی گفت: طبق قانون فدراسیون جهانی فوتبال باید ۲۵ بازیکن را ریجیستر می کردیم و از بین این تعداد در نهایت طبق قانون جدید فیفا ۱۶ بازیکن به لیتوانی اعزام می شوند. گمانی زنی های که برخی از رسانه ها در این باره داشتند، صحیح نبود. بعد از برگزاری دو دیدار تدارکاتی با بلاروس به جمع بندی نهایی می رسیم و اسامی بازیکنان اعزامی به لیتوانی را از طریق رسانه‌های رسمی فدراسیون فوتبال اعلام خواهیم کرد. هماهنگی تیم بعد از اردوی بلاروس مطمئنا بهتر می شود و بازیکنان به مرز آمادگی بالایی می رسند. بعد از دو روز استراحت، اردوی متصل به اعزام جام جهانی را از ۱۲ شهریورماه آغاز خواهیم کرد و خود را برای بازی برابر صربستان در جام جهانی فوتسال که اولین، مهمترین و تعیین کننده ‌ترین دیدار ماست، آماده می‌کنیم.

تگ ها


فوتسال تیم ملی فوتسال محمد ناظم الشریعه