بعد از بیرانوند نوبت مهاجم پرسپولیس شد؛ تیم سابق شجاعی خواهان علیپور

علی علیپور که در نقل و انتقالات تابستانی چند پیشنهاد‌ خارجی داشت، در نقل و انتقالات زمستانی هم با پیشنهاد یک تیم اروپایی مواجه شده است....

به گزارش مدال و به نقل از خبرورزشی، عملکرد خوب علیپور مورد توجه سرمربیان دو تیم اروپایی قرار گرفته است. بر این اساس نمایندگان ۲ باشگاه خارجی و به ویژه یونانی‌ها ارتباطاتی با مهاجم جوان پرسپولیسی برقرار کردند تا او را لژیونر کنند. اخبار تکمیلی حکایت از آن دارد که علی علیپور به دلیل داشتن قرارداد با پرسپولیس همه چیز را به باشگاه واگذار کرده است. اسم این تیم پاناتینایکوس است. تیمی که پیش ازاین مسعود شجاعی و کریم انصاری‌فرد را در اختیار داشته است. گویا نماینده این کشور هم تماس‌هایی با بهترین گلزن پرسپولیس داشته، اما علی علیپور به نمایندگان باشگاه یونانی اعلام کرده اختیارش دست باشگاه پرسپولیس است و هر تصمیمی مسئولان این تیم بگیرند تابع خواهد بود... فراموش نکنید ابتدای فصل هم پیشنهاداتی از یک باشگاه روسی و دو تیم پرتغالی و بلژیکی به علیپور شد، اما به همین دلیل و به خاطر داشتن قرارداد با پرسپولیس نتوانست لژیونر شود.
این مهاجم قائمشهری تا انتهای لیگ نوزدهم با پرسپولیس قرارداد داشته و درپایان این مسابقات می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی دلش خواست برود. با این وجود باشگاه پرسپولیس برخلاف اخبار منتشر شده هنوز پیشنهادی برای تمدید قرارداد به علی علیپور ارائه نداده است!

 

 

بیشتر بخوانید:

صحبت‌های جالب استوکس درباره پرسپولیس، بیرانوند و علیپور

گل اول پرسپولیس به تراکتور (علیپور)/ ویدیو

تگ ها


علی علیپور علیپور شجاعی کریم انصاریفرد فوتبال ایران پاناتینایکوس اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس فوتبال