بعد از بیل،ایسکو هم مصدوم شد

......

 

کو در دیدار تیم ملی فوتبال اسپانیا و کاستاریکا مصدوم شد تا زیدان بیش از پیش نگران مصدومان تیم رئال مادرید شود.

با مصدومیت ایسکو در دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال اسپانیا مقابل کاستاریکا زنگ خطر در مادرید به صدا درآمد و سران تیم فوتبال رئال مادرید به شدت نگران این بازیکن هستند.

در دیدار با کاستاریکا، ایسکو با کندال واتسون برای تصاحب توپ درگیر شد و در همین صحنه آسیب دید. مصدومیت ایسکو حتی باعث شد تا زمین بازی را ترک کند. این یعنی خولن لوپتگی هم شکی نداشت که مصدومیت بازیکن ۲۵ ساله جدی است و درد به او اجازه بازی کردن نمی دهد. با این تفاسیر شاید ایسکو بازی های تیم ملی کشورش و تیم باشگاهی‏اش را از دست بدهد.

به گزارش مارکا، این خبر برای حریفان رئال بسیار خوشحال کننده است و حالا آن ها امیدوارند که نام ایسکو هم به لیست طولانی مصدومان رئال مادرید اضافه شود. پیش از این گرت بیل هم دوباره مصدوم شده و باعث عصبانیت هواداران رئال مادرید شده بود.

ایسکو برای رئال حتی از بیل هم مهمتر است و یکی از بازیکنانی است که به طور مداوم برای تیمش بازی میکند. او بارها توانسته در بازی هایی که رئال دچار مشکل شده، گره کار را برایشان باز کند و یکی از تاثیرگذارترینهای مادرید در این فصل بوده است.

در صورتی که او آسیب جدی دیده باشد و چندین بازی از بازی های رئال را از دست بدهد بدون شک باید منتظر افت رئال مادرید و ورود احتمالی این تیم به بحران بود. 

 

تگ ها


اخبار روز گرت بیل رئال مادرید لالیگا فوتبال