بعد از ۱۵۰ روز؛ نوبت استراحت به پرسپولیس رسید

بعد از انجام دیدارهای فشرده لیگ برتر، لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی حالا فرصتی ایده‌آل برای ریکاوری بازیکنان پرسپولیس به وجود آمده است....

به گزارش "ورزش سه" با توجه به تعطیلات فیفادی برای انجام دیدارهای مرحله مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا، رقابت‌های لیگ برتر نیز از امشب به مدت حداقل ۲۸ روز تعطیل خواهد شد تا تیم‌های شاغل در لیگ، پس از گذراندن یک دوره فشرده بازی‌ها، فرصتی ویژه برای استراحت پیدا کنند؛ در این میان شاید این فرصت استراحت برای پرسپولیس بهتر از دیگر تیم‌ها باشد.

چرا که شاگردان یحیی گل‌محمدی پس از استراحت یک‌ماهه که در آذرماه و پس از مصاف با شهر خودرو داشتند، در فاصله زمانی ۱۵۰ روز در سه تورنمنت لیگ برتر، لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی به میدان رفتند و ۲۷ مسابقه را انجام دادند که ماحصل آن، حضور پرسپولیس در کورس رقابت قهرمانی لیگ برتر، صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و صعود به جمع هشتم تیم برتر جام حذفی بود.

حالا سرخ‌پوشان پایتخت در فرصت پیش آمده می‌توانند خستگی مسابقات سریالی پشت سر گذاشته را از تن به در کنند، البته که باید ملی‌پوشان پرسپولیس را از این قاعده مستثنی دانست؛ بازیکنانی که امشب یا صبح فردا اسامی‌شان از سوی کادرفنی تیم ملی اعلام خواهد شد و به نظر می‌رسد تعداد زیادی پرسپولیسی در اردوی پیش‌روی تیم ملی سهمیه داشته باشند.

تگ ها


پرسپولیس تهران