بعد از فجر سپاسی؛ اینبار نوبت ملوان است

تیم ملوان در هفته پنجم لیگ یک در خانه و در یک بازی سخت و نفس گیر با نتیجه دو بر یک از سد پارس جنوبی گذشت و شمار امتیازات خود را به عدد ۱۱ رساند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ملوان اینبار با هدایت مازیار زارع از همان هفته ابتدایی نشان داد نشان از یک تیم مدعی دارد. در مسابقه ای که با نتیجه دو بر صفر از سد تیم آرمان گهر گذشت. در بازی دیروز پارس جنوبی در فاصله سه دقیقه مانده به پایان بازی گل مساوی را به ثمر رساند. ملوانی ها که دوست نداشتند دو امتیاز این دیدار خانگی را از دست دهند آنقدر حمله کردند که تا پیش از سوت پایان بازی توسط داور به گل دوم رسیدند. 

۱۱ امتیاز از ۵ بازی؛ این معادل فرمول قهرمانی در رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور است. دو امتیاز از هر بازی بعلاوه یک. هر چند جدول اینجای کار رقابت ها بسته نمی شود اما در همین ۵ هفته تیم ملوان نشان داد بعد از فجر سپاسی می خواهد به بازی های لیگ برتر صعود کند. دروازه این تیم در ۵ بازی سپری شده تنها یک بار باز شده است. از سویی این تیم در ۵ بازی ۵ گل زده. یعنی یک گل در هر بازی که این برای کسب سه امتیاز در هر بازی کافی است. 

جالی خالی ملوان در لیگ برتر حس می شود تا جایی که دیشب مسعود شجاعی هم در برنامه رخ به رخ هم به این نکته اشاره کرد. از همه مهمتر به نظر می رسد ملوان هم از این همه سال حضور در بازی های لیگ یک خسته شده است و این فصل می کوشد هر طور شده به لیگ برتر صعود کند.۲۹ هفته به پایان بازیها باقی مانده است. شرط صعود برای ملوان و دیگر مدعیان این است که در هفته های باقی مانده همانند این ۵ هفته باشند. 

فجر سپاسی فصل گذشته به سال های متمادی حضور در لیگ یک پایان داد و به لیگ برتر صعود کرد و به نظر می رسد اینبار نوبت ملوان است. تیمی که با آزاد شدن حضور تماشاگران در استادیوم ها شانس بیشتری برای صعود به لیگ برتر پیدا خواهد کرد. انزلی چی ها در بازی های خانگی حمایت شورانگیزی از ملوان دارند و این کار را برای حریفانی که در استادیوم تختی انزلی به میدان می روند، سخت خواهد کرد.

تگ ها


دسته یک ملوان بندرانزلی فوتبال ایران لیگ آزادگان فوتبال