بعیدی:فتحی بدهکار است و معمولاً بدهکار باید خجالت کشیده و سکوت کند!

مدیر رسانه‌های باشگاه ذوب آهن نسبت به صحبت‌های مدیرعامل باشگاه استقلال واکنش نشان داد....

مدیر رسانه‌های باشگاه ذوب آهن نسبت به صحبت‌های مدیرعامل باشگاه استقلال واکنش نشان داد.

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه ذوب آهن، تیم فوتبال ذوب آهن ‌در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹ و ۱۵ در ورزشگاه آل مکتوم امارات به مصاف تیم النصر عربستان رفت که این بازی با نتیجه ۳ بر ۲  به سود ذوب آهن پایان رسید.

ذوب آهن با این پیروزی 4 امتیازی شد و با تقاضل گل کمتر نسبت به تیم الزورا عراق در جایگاه دوم  گروه A مسابقات قرار گرفت. 

‌پیروزی تیم ذوب آهن مقابل نماینده سعودی در این هفته از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بازتاب زیادی در رسانه های کشورهای عربی و خصوصا رسانه های عربستان سعودی داشت؛ اما در این بین اشتباه  صفحه توئیتر عربی فدراسیون جهانی فوتبال توجه همه فوتبال دوستان را به خود جلب کرد. 

‌صفحه توئیتر عربی فدراسیون جهانی فوتبال در گافی عجیب نتیجه دیدار ذوب‌آهن و النصر را اشتباه زد و نتیجه این دیدار را با نتیجه 2 بر صفر به نفع تیم عربستانی اعلام کرد!

احسان بعیدی مدیر رسانه‌ای ذوب آهن در این ارتباط، اظهار داشت: اینکه چنین اشتباهی صورت پذیرد و نتیجه دیدار ذوب آهن مقابل النصر که با پیروزی ارزشمند نماینده ایران همراه بود، درست ثبت نشود، نتیجه یک قصور بود که البته در این ارتباط باشگاه ذوب آهن به ای اف سی و فیفا نامه خود را ارسال خواهد کرد و این قصور را متذکر خواهد شد.

مدیر رسانه ای تیم فوتبال ذوب آهن با اشاره به اینکه معمولاً به خاطر فیلترهای موجود انتظار اشتباه این چنینی از سایت‌های معتبر این چنین کم است، گفت: چندی پیش ویدیویی از سوی خود ای اف سی و کمیته برگزار کننده لیگ قهرمانان آسیا ارائه شد که در آن گاف‌های یوفا در برگزاری رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا نمایش داده شده بود و به نوعی مدرس آن کارگاه تاکید داشت که اشتباهات این چنینی در هر سطحی ممکن است رقم بخورد و ما باید همه تلاش خودمان را انجام دهیم که درصدش را کاهش دهیم.

‌بعیدی در ارتباط با مصاحبه روز گذشته امیرحسین فتحی در ارتباط با سعید آذری مدیرعامل ذوب آهن و بیان این نکته که آذری به خاطر العینی ها دست به چنین اقدامی می‌زند گفت: متاسفیم که آقای فتحی نتایج خود در لیگ قهرمانان آسیا را تحت چنین فرضیاتی می‌برد. باشگاه ذوب آهن حق مسلم خود را می‌خواهد و منتظر است تا چک قرارداد تبریزی پاس شود. فتحی که بارها برای پاس کردن این چک زمان خریده‌ و با شان مالی باشگاه استقلال بازی می‌کند باید بداند که نمی‌شود از طریق رفتارهای غیرمسئولانه در پاس کردن این چک خلل ایجاد کنند. جالب است که تاخیر چند ماهه در پرداخت مبلغ چک باشگاه ذوب آهن، تازه با توجیه و رفتار طلبکارانه ایشان روبرو می شود در حالی که در چنین مواقعی معمولاً طرف بدهکار خجالت کشیده و سکوت می‌کند!