بعید است تیمی پرسپولیس را به خطر بیندازد

حشمت مهاجرانی سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: فوتبال ایران مدال‌ها و جام‌های زیادی دیده است ولی در این شرایط مدال و قهرمانی متعلق به پزشکان و پرستاران است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وی در قسمت دیگری از حرف‌هایش خاطرنشان کرد: فوتبال ایران در این سال‌ها مدال‌ها و جام‌های زیادی دیده است ولی در این شرایط مدال و قهرمانی متعلق به پزشکان و پرستاران است که سلامتی خودشان را در گرو سلامتی جامعه گذاشتند. اگر فوتبال ادامه پیدا کند طبیعتا خیلی‌ها خوشحال می‌شوند ولی شرایط برای برگزاری بازی‌ها باید فراهم شود. فوتبال این ارزش را ندارد که حتی جان یک نفر هم به خطر بیفتد.

مهاجرانی در پاسخ به این پرسش که «آیا در صورت نیمه‌کاره ماندن مسابقات، پرسپولیس باید به عنوان قهرمان معرفی شود؟» تصریح کرد: من تصمیم‌گیرنده نیستم و نمی‌توانم در این زمینه پاسخ قطعی و روشن بدهم. پرسپولیس با ده امتیاز اختلاف صدرنشین است و بعید است اگر بازی‌ها ادامه پیدا کند، تیمی پرسپولیس را به خطر بیندازد. با این حال در نهایت فدراسیون تصمیم‌گیرنده است، باید دید مسئولان فدراسیون، مسئولان کمیته فنی و ... چه تصمیمی خواهند گرفت. البته این تصمیم‌گیری نباید در اتاق در بسته باشد و بهتر است صحبت‌های همه تیم‌ها هم شنیده شود تا در نهایت تصمیمی گرفته شود که کمترین ضرر را برای تیم‌ها داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

باشگاه ماشین سازی: حسادتی به پرسپولیس نداریم!

انتشار گزارش مالی سرخابی‌ها در ۱۰ سال اخیر

 

 

تگ ها


حشمت مهاجرانی فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال