سبایوس: بعید می‌دانم بازی در رئال باعث خوشحالی من بشود

دنی سبایوس در مصاحبه جدید خود یک بار دیگر گفت که چندان تمایلی برای بازگشت به رئال مادرید ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دنی سبایوس که تابستان ۲۰۱۷ از بتیس به رئال مادرید پیوست، سال گذشته به صورت قرضی راهی آرسنال شد. زین الدین زیدان روی این بازیکن حساب نمی کرد و او چاره ای جز ترک رئال نداشت.

شرایط سبایوس در آرسنال هم چندان تعریفی ندارد و بعید به نظر می رسد فصل بعد هم او برای این باشگاه بازی کند. سبایوس دو روز پیش قراردادش با آرسنال را یک ماه دیگر و تا پایان فصل ۲۰-۲۰۱۹ تمدید کرد.

ستاره سابق بتیس در مورد آینده اش به کادنا سر گفت:« قرارداد را تا اول آگوست تمدید کردم. لیگ برتر به خاطر شیوع کرونا دیرتر تمام می شود و تصمیم گرفتم تا پایان فصل برای آرسنال بازی کنم ولی سپس باید به رئال برگردم. پس از پایان فصل، یکی دو هفته ای استراحت خواهم کرد و سپس باید با زین الدین زیدان صحبت کنم. در مورد آینده، این خودم هستم که تصمیم می گیرم ولی قطعا با زیدان صحبت خواهم کرد.

رئال فعلا درگیر لالیگاست و سپس باید در لیگ قهرمانان به میدان برود و به همین دلیل باید کمی برای صحبت با سرمربی انتظار بکشم.»

سبایوس ادامه داد:« دوست دارم در تیمی باشم که احساس راحتی کنم و هر هفته در ترکیب باشم. با توجه به فصل درخشان رئال، بعید می دانم جایی برای من در این تیم باشد و اینکه بتوانم از بازی برای آنها احساس رضایت و خوشحالی کنم. به تصمیم زیدان احترام می گذارم چرا که یک مربی حق دارد بازیکنی را بپسندد یا او را از ایده هایش خارج کند.

 بتیس؟ هیچ دری را نمی بندم و بتیس هم یکی از گزینه هاست اما فعلا باید تا پایان فصل صبر کنیم. آرسنال هم می تواند یکی از گزینه های من برای فصل بعد باشد.»

بیشتر بخوانید:
رسمی؛ لیورپول قهرمان لیگ برتر انگلیس شد
قهرمانی لیورپول و رکوردهایی که کلوپ به ثبت رساند
ستاره اسپانیایی، قربانی انتقال هاورتز به بایرن مونیخ؟ 

تگ ها


دنی سبایوس زیدان فوتبال جهان رئال مادرید دنی سبایوس آرسنال رئال مادرید لالیگا لیگ برتر فوتبال