بغض مدافع بارسا شکست؛ گریه در آغوش لاپورتا!

ساموئل اومتیتی در جلسه اخیرش با رئیس بارسلونا احساساتی شد و از ناراحتی شروع به گریه کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به نظر می رسید در اوایل تابستان امسال ساموئل اومتیتی  بالاخره ​​به خود آمده و بعد از خارج شدن از برنامه رونالد کومان تصمیم گرفته فوتبال خود را احیا کند. هفته گذشته مدیران بارسلونا و ایجنت ساموئل اومتیتی در حال مذاکره برای یافتن راه حلی برای انتقال این مدافع میانی و فرانسوی به یک باشگاه جدید بودند، اما سرانجام این بازیکن تصمیم خود را دوباره تغییر داد و با جدایی مخالفت کرد.

ساموئل اومتیتی ​​نمی خواست هیچ یک از پیشنهادهای خود را قبول کند و به مدیران بارسلونا اعلام کرد که تصمیمی مبنی بر جدایی ندارد. این تغییر رویه و تصمیم جدید این بازیکن خشم مدیران باشگاه بارسا را ​​برانگیخت.

طبق ادعای موندودپورتیوو، اخیرا جلسه ای بین خوان لاپورتا رئیس بارسا و اومتیتی برگزار شد تا در مورد آینده او گفت و گو کنند.

لاپورتا هرچند عصبانی بود ولی با اصرار اومتیتی در جلسه حاضر شد. متئو آله مانی و رافا یوسته معاونان لاپورتا نیز از دیگر حاضران در جلسه بودند. لاپورتا در شروع گفت و گو با عصبانیت و بسیار تند شروع به صحبت کرد و نشان داد که هدف او و باشگاه این است که اومتیتی جدا شود.

مدافع فرانسوی اما در دفاع از خود گفت که دلیل مصدومیت های متوالی او در دو سال گذشته، قصور تیم پزشکی باشگاه بوده تا جایی که مجبور شده به پزشکان مورد اعتمادش رجوع کند و اکنون نظر مثبت آنها را با خود دارد. او اعلام کرد که دکتر کوگات جراح بارسلونا نیز ریکاوری کامل او را تایید کرده است. 

پس از حرف های اومتیتی لحن صحبت لاپورتا کمی آرام می شود و با تایید حرف های اومتیتی به وی می گوید که قبول دارد، باشگاه در روزهای سخت از وی به خوبی حمایت نکرده است. اینجا بود که بغض اومتیتی شکست و او شروع به گریه کرد. در نهایت لاپورتا و اومتیتی یکدیگر را در آغوش کشیدند و رئیس به وی قول می دهد که با رونالد کومان صحبت کند تا بتواند بار دیگر جایگاه خوبی در تیم به دست بیاورد.

اومتیتی نیز روی قول لاپورتا حساب کرده و اطمینان دارد که از این پس بیشتر مورد اعتماد سرمربی هلندی قرار خواهد گرفت.

تگ ها


ساموئل اومتیتی لاپورتا فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال