بقیه مجبورند خود را به سطح مسی نزدیک کنند

اریک آبیدال، مدیر ورزشی سابق بارسلونا معتقد است لیونل مسی تاثیر مثبتی بر بازیکنان پاری سن ژرمن خواهد داشت....

به گزارش "ورزش سه"، اریک آبیدال هم در ترکیب بارسلونا با لیونل مسی همبازی بوده و در دوران حضور به عنوان مدیر ورزشی بارسلونا با این فوق ستاره آرژانتین در ارتباط بود. حالا و بعد از انتقال این بازیکن به پاری سن ژرمن و ناکامی بارسلونا در حفظ بهترین گلزن تاریخ خود، اریک آبیدال مدعی شد بازیکنانی که با مسی هم تیمی هستند مجبورند پیشرفت کرده و سطح عملکرد خود را با این بازیکن تطبیق بدهند.

اریک آبیدال گفت: "تاثیر لیونل مسی در ترکیب پاری سن ژرمن؟ او تجربه خود را برای این باشگاه به ارمغان می آورد. لیونل مسی هر سال بازی خود را تغییر می دهد و به نظر من این نطریه که سبک بازی این بازیکن مانند روزهای ابتدایی حضورش در ترکیب بارسلونا نیست، حقیقت دارد. همچنین من فکر می کنم بازیکنانی که اطراف مسی بازی می کنند در حال تطبیق دادن عملکرد خود این بازیکن بوده و مجبورند سطح بازی خود را بالاتر ببرند.

در اختیار داشتن بازیکنی مانند لیونل مسی که می تواند سرنوشت یک مسابقه را رقم بزند برای هر تیمی مهم بوده و این یک برگ برنده مهم در خط حمله محسوب می شود. همه مشتاقانه در انتظار دیدن بازی همزمان مثلث هجومی پاری سن ژرمن هستند و البته ترکیب هجومی پاریس به این سه نفر محدود نمی شود که این خود باعث ایجاد سردرد برای سرمربی تیم خواهد شد."

تگ ها


پاری سن ژرمن آبیدال لیونل مسی تیم ملی فرانسه