بلاتر سوئیسی بعد از مدت‌ها اعتراف کرد

رئیس سابق فیفا بعد از مدت ها اعتراف کرد که ریاست طولانی مدت او بر فیفا اشتباه بود و از این کار خود پشیمان است ......

رئیس سابق فیفا بعد از مدت ها اعتراف کرد که ریاست طولانی مدت او بر فیفا اشتباه بود و از این کار خود پشیمان است. او تاکید کرد که جام جهانی 2018 روسیه را از نزدیک تماشا خواهد کرد.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: به نقل از elsport، سپ بلاتر از سال 1998 تا 2015 سکان دار ریاست فیفا را برعهده داشت. او برای پنجمین بار پیاپی به عنوان رئیس فیفا انتخاب شد اما ریاست او برای پنجمین دوره تکمیل نشد و رئیس سابق فیفا به خاطر متهم شدن به فساد از پست خود کنار گذاشته شد.

بلاتر سوئیسی بعد از مدت ها اعتراف کرد که ریاست طولانی مدت او بر فیفا اشتباه بود و پشیمان است. او گفت: باید برای پنجمین بار خود را نامزد ریاست فیفا نمی کردم. باید اعتراف کنم که الان پشیمان هستم البته تاکید دارم که من هیچ گونه فساد و یا تبانی را انجام نداده ام.

رئیس سابق فیفا درباره این سوال که آیا در جام جهانی 2018 روسیه حضور خواهد داشت، این گونه پاسخ داد: شک نکنید که به روسیه سفر خواهم کرد و جام جهانی را از نزدیک تماشا خواهم کرد. ولادیمیر پوتین از من دعوت کرده و به دعوت او پاسخ مثبت می دهم. نمی توانم کارهای اجرایی را در روسیه بر عهده گیرم اما حداقل می توانم بازی ها را از نزدیک تماشا کنم.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال