بلاتکلیفی در برگزاری دوئل حساس لیگ یک

هنوز برگزاری یا عدم برگزاری تقابل دو تیم نود ارومیه و خوشه طلایی ساوه از رقابت‌های هفته بیست و پنجم لیگ یک مشخص نیست....

به گزارش "ورزش سه" در شرایطی امروز دیدارهای هفته بیست و پنجم لیگ یک آغاز می‌شود، که تکلیف برگزاری یک مسابقه مشخص نیست؛ تیم اوج‌گرفته خوشه طلایی ساوه که به دنبال شگفتی‌سازی در لیگ یک و صعود به لیگ برتر است، باید در ارومیه به مصاف نود برود، تیمی که به دنبال آن است تا از مهلکه سقوط فرار کند اما شرایط نودی‌ها باعث شده تا برگزاری این مسابقه نامعلوم باشد.

چرا که در بازگشت کاروان نود ارومیه از اهواز بعد از بازی با استقلال، علائم مرتبط با ابتلا به کرونا در این تیم رویت شد که پس از انجام تست مشخص شد ۱۲ بازیکن نود ارومیه به کرونا مبتلا شده‌اند؛ با این‌حال روز گذشته تست مجددی برای راستی‌آزمایی ابتلای به کرونای بازیکنان نود انجام شد و حالا مسئولان دو تیم منتظر اعلام نتایج تست کرونا هستند.

در صورت مهیا بودن شرایط برگزاری، امشب و از ساعت ۲۰ جدال نود ارومیه که در تکاپو برای فرار از منطقه قرمز جدول است و خوشه طلایی ساوه که در سودای شگفتی‌سازی است، به میزبانی ورزشگاه شهید باکری ارومیه برگزار می‌شود؛ اما اگر ابتلای بازیکنان نود به کرونا رسماً تایید شود، این مسابقه با نظر سازمان لیگ به تعویق خواهد افتاد.

تگ ها


دسته یک نود ارومیه خوشه طلایی ساوه