Banner

بلاتکلیفی لژیونرهای والیبال در اروپا و آمریکا

سرپرست تیم ملی والیبال که این روزها با لژیونرهای ایرانی در کشورهای مختلف در ارتباط است، وضعیت آن ها را تشریح کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیگ برتر والیبال ایران تعطیل شده و بازیکنان داخلی فعلا خانه نشین هستند. به گفته سرپرست تیم ملی اردوی جدید هم قرار است از نیمه اردیبهشت ماه آغاز شود تا تیم ملی خودش را برای حضور در المپیک آماده کند. 


در این میان برخی لژیونرهای والیبال ایران با وجود تعطیلی لیگ های خارجی هنوز به ایران بازنگشتند. سعید معروف در آمریکا، عبادی پور و موسوی در لهستان، غفور در ایتالیا و شریفی در ترکیه به سر می برند. 


خوش‌خبر درباره رصد آخرین وضعیت لژیونرهای والیبال ایران گفت: لژیونرهای ما نیز همانند بازیکنان داخلی، درگیر مسائل و مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا هستند و پس از مشخص شدن برنامه باشگاه‌های خود، به کشور بازمی‌گردند تا پس از استراحت، در زمانی که سرمربی تیم ملی تعیین خواهد کرد، به اردو ملحق شوند.کولاکوویچ تاکنون نیز این بازیکنان زیر نظر داشته و با آن‌ها در ارتباط بوده است و از عملکردشان در باشگاه‌ها نیز به خوبی آگاه است. سعید معروف کاپیتان تیم ملی هم بعد از تعطیلی لیگ چین، برای انجام کارهای شخصی خود به آمریکا رفت اما تمرینات خود را در آنجا پیگیری می‌کند، زیرا احتمال فراخوان از سوی باشگاه چینی برای این بازیکن وجود داشت.


وی افزود: فکر می‌کنم که لژیونرهای ما در زمان ابتدای تشکیل اردو، شرایط بهتری نسبت به بازیکنان داخلی داشته باشند، چون لیگ برتر ایران با توجه به شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا و تصمیم درستی که برای حفظ سلامت بازیکنان گرفته شد، زودتر از سایر لیگ‌ها پایان یافت و با توجه به شرایط جامعه و تعطیل بودن تمامی سالن‌های ورزشی و مراکز بدنسازی، احتمالاً بازیکنان داخلی در این مدت از شرایط ایده‌آل دور خواهند شد.


وی درباره وضعیت امیر غفور گفت: خوشبختانه باشگاه لوبه همکاری بسیار خوبی با این بازیکن داشت و اقدامات لازم برای رفع مصدومیت و به دست آوردن سلامتی او را انجام داد. غفور در حال حاضر وضعیت خوبی دارد و بعد از بازگشت از ایتالیا، آخرین وضعیت آمادگی‌ او برای حضور در اردو بررسی خواهد شد و پس از تایید دکتر افروزی فیزیوتراپیست تیم ملی، به جمع ملی‌پوشان می‌پیوندد.

بیشتر بخوانید:

زمان آغاز تمرینات تیم ملی والیبال مشخص شد

مرحله فینال مسابقات والیبال نشسته انتخابی پارالمپیک لغو شد

 

تگ ها


والیبال تیم ملی والیبال ایران والیبال