بلاتکلیفی محض در استقلال خوزستان

روشنایی: هیچ کس در باشگاه نیست! به گزارش مدال به نقل ......

 روشنایی: هیچ کس در باشگاه نیست!

به گزارش مدال به نقل از بهمن روشنایی، سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت تیم فوتبال استقلال خوزستان بعد از جدایی سیروس پورموسوی برای فصل جدید لیگ برتر، اظهار کرد: هنوز خودمان هم در باشگاه بلاتکیف هستیم. کسی در باشگاه نیست که بخواهد برای فصل جدید برنامه ریزی و تصمیم گیری کنیم و هنوز هیچ چیز مشخص نیست.

او درباره جدایی بازیکنان از تیم گفت: هفت-هشت بازیکن می توانند از تیم جدا شوند چرا که بازیکن آزاد هستند و قراردادی با باشگاه ندارند اما تاکنون رفتن هیچ بازیکنی قطعی نشده است. تنها بیت سعید در اینستاگرام خداحافظی خود را اعلام کرده اما او هم قراردادی با تیمی نبسته است.

سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه با جدایی پورموسوی موافق بود یا نه؟ عنوان کرد: پورموسوی با ما قرارداد نداشت اما صحبتی هم برای تمدید قراردادش نشد. متاسفانه کسی در باشگاه نبود که بخواهد مذاکره ای انجام دهد. او مربی آزاد بود و خودش تصمیم گرفت به فولاد خوزستان برود.

روشنایی هم چنین به تداوم مشکلات مالی استقلال خوزستان اشاره کرد و به ایسنا گفت: مشکل اصلی ما کنار کشیدن اسپانسرهاست. متاسفانه هنوز هیچ کمکی از استان به ما نکرده اند و گروه ملی که زیر مجموعه بانک ملی بوده و مالک اصلی باشگاه محسوب می شود، اقدامی برای حل مشکلات مالی نکرده است.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال خوزستان فوتبال