بلاتکلیفی های پدیده ادامه دارد؛دستور استاندار هم به جایی نرسید!

با بلاتکلیفی باشگاه پدیده به نظر میرسد مشکلات مالی این باشگاه مجددا به سراغ تیم صدرنشین لیگ برتر بیاید که این موضوع احتمالا در عملکرد فنی شاگردان یحیی گل محمدی تأثیرگذار خواهد بود ......

با بلاتکلیفی باشگاه پدیده به نظر می‌رسد مشکلات مالی این باشگاه مجددا به سراغ تیم صدرنشین لیگ برتر بیاید که این موضوع احتمالا در عملکرد فنی شاگردان یحیی گل محمدی تأثیرگذار خواهد بود.

به گزارش مدال، بلاتکلیفی باشگاه پدیده مشهد با وجود دستور استاندار خراسان رضوی کماکان ادامه دارد و مشخص نیست تکلیف مالکیت این باشگاه به کجا خواهد رسید.

استاندار خراسان رضوی خواستار تعیین تکلیف مالکیت باشگاه پدیده شده بود و حتی سازمان همیاری شهرداری‌های مشهد هم در این زمینه پیشقدم شد، اما از این شهر خبر می‌رسد که اقدامات مدنظر استاندار انجام نشده و مشکلات پدیده در حال برگشتن است.

طی هفته‌های گذشته استاندار خراسان رضوی به سازمان همیاری شهرداری‌های مشهد دستور داده بود که به صورت موقت مشکلات مالی باشگاه پدیده برطرف شود و برای چند روز این اتفاق رخ داد و قرار بود موضوع مالکیت باشگاه با انتقال سازمان همیاری شهرداری‌های مشهد انجام شود اما این اتفاق رخ نداد و تا امروز تکلیف مالکیت مشخص نشده است.

در این شرایط به نظر می‌رسد باشگاه پدیده که صدرنشین لیگ برتر و تنها نماینده شرق کشور در این لیگ به حساب می‌آید، باز هم دچار مشکلات متعددی شود که این مسئله به نظر می‌رسد در عملکرد فنی این تیم هم تأثیرگذار خواهد بود.

تگ ها


فوتبال