بلاتکلیفی هواداران پرسپولیس قبل از بازی با سایپا در جام شهدا/ ویدیو

در حالی که اعلام شده بود بازی سایپا و پرسپولیس در جام شهدا بدون تماشاگر برگزار می‌شود، سرانجام موافقت شد که هواداران به استادیوم شهدای شهر قدس بیایند....

با اعلام مسئولین برگزاری رقابت‌های جام شهدا بازی پرسپولیس و سایپا با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد، اما با وجود این امر هنوز هم تعداد زیادی از هواداران پرسپولیس بلاتکلیف هستند و اجازه ورود به استادیوم را پیدا نکرده‌اند.

ساعت‌ها بلاتکلیفی هواداران پرسپولیس پشت درهای ورزشگاه شهدای شهر قدس و سکوت محض باشگاه پرسپولیس. در نهایت اما اعلام شد بازی با حضور تماشاگر برگزار می‌شود.

برخی می‌گویند اختلافات پشت پرده منجر به اتفاقات بسیار در این جام شد اما هیچ کس هم نمی‌گوید گناه هواداران چیست که هر لحظه در پی جنگ سازمان لیگ با فدراسیون و اتحادیه یک تصمیم گرفته می‌شود. 

به راستی این تماشاگران چه تقصیری جز عشق به تیم محبوب خود دارند که باید ساعت‌ها در این گرمای وحشتناک بلاتکلیف باشند؟

نقش باشگاه پرسپولیس در این میان چیست؟ اگر صحت دارد که باشگاه مخالف حضور تماشاگر بوده و اطلاع‌رسانی نکرده که وا اسفا و اگر آنها نقشی نداشته‌اند چرا در دفاع از حق هواداری که زیر آفتاب سوزان می‌شوند هیچ نمی‌گویند؟کاش قدر این عاشقان را بدانید نه اینکه آنها را برانید؟ کاش نگاهی کنید به همین کشورهای حوزه خلیج که برای برخورداری از تماشاگر چه جوایزی تعیین می کنند. باشگاه پرسپولیس باید در این باره شفاف‌سازی کرده و از هواداران خود دلجویی کند.

بیشتر ببینید:
ورود بازیکنان پرسپولیس به ورزشگاه شهدای شهر قدس/ ویدیو

 

تگ ها


ویدیو ویدئو هواداران پرسپولیس جام شهدا برنامه جام شهدا فوتبال