بلان شوالیه؛ حمله تبلیغاتی فرانسوی به بارسلونا

نشریه فرانسوی اکیپ امروز صفحه اول خود را به لوران بلان اختصاص داده و مدعی شد بلان مربی فصل آینده بارسلونا خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه‌، نشریه فرانسوی اکیپ امروز صفحه اول خود را به لوران بلان اختصاص داده و با استفاده از تیتر "شوالیه بلان" مدعی شد سرمربی آینده بارسلونا بلان است و او امسال تابستان راهی نوکمپ خواهد شد تا سکان هدایت تیم مسی و دوستان را بدست بگیرد.

البته خبر اصلی درباره اینکه لوران بلان یکی از گزینه‌های هدایت بارسا است را چند روز پیش روزنامه کاتالان اسپورت مطرح کرده بود. اکیپ می‌گوید احتمال نشستن روی نیمکت بارسا برای بلان بدون شک بسیار وسوسه‌انگیز خواهد بود. بلان از زمانی که در تابستان ۲۰۱۶ از سمت خود به عنوان سرمربی پاری سن ژرمن کناره‌گیری کرد تا این لحظه بدون تیم بوده است.

اکیپ مدعی است مدیر ورزشی بارسا اریک آبیدال و دست راستش رامون پلانس این گزینه یعنی لوران بلان را مناسب‌تر از سایر گزینه‌ها ارزیابی می‌کنند. چرا که یکی از معیارهای اصلی آنها داشتن سابقه بارسایی است. بلان در فصل ۱۹۹۶-۱۹۹۷ برای بارسلونا بازی کرده و با این معیار مطابقت دارد. آبیدال در زمان مربی‌گری بلان در PSG با او دیدار کرده و از علاقه او به بازی مالکانه خبر دارد. این چیزی است که برای بلوگرانا اهمیت زیادی دارد.

بلان در تابستان ۲۰۱۷ پیشنهادهای دو تیم سویا و گالاتاسارای برای بدست گرفتن سکان این تیمها را رد کرده و اکیپ می‌گوید علت اصلی این بوده که او به دنبال یک باشگاه بزرگ بوده است. اما بلان ۵۴ساله حالا دیگر قصد منتظر ماندن ندارد و می‌خواهد هر چه سریعتر روی نیمکت برگردد. اکیپ به نقل از نزدیکان به بلان می‌گوید این شرایط باعث شده او آماده مذاکرات باشد و حتی حاضر است برای کسب رضایت باشگاه با شرایط خاص هم کنار بیاید.

بر این اساس اکیپ حتی معتقد است که بلان حاضر خواهد بود با بارسا قراردادی تنها به اندازه یک  فصل امضا کند.

بیشتر ببینید:

تمامی 20 گل ترینکائو ستاره آینده‌دار تیم بارسلونا/ ویدیو

تمام گل و پاس گل های آنسو فاتی برای بارسلونا

 

 

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا فوتبال