!بلبشو در آزادی بر سر بلیت فروشی ; پای برهان مبین در میان است

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، باشگاه پرسپولیس پیش از شروع هفته ششم لیگ برتر با اعلام اینکه طی توافق قبلی با سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به دنبال بلیت فروشی اختصاصی دیدار مقابل پیکان است، از عزم خود برای در اختیار گرفتن این منبع مالی قابل توجه خبر داد ......

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، باشگاه پرسپولیس پیش از شروع هفته ششم لیگ برتر با اعلام اینکه طی توافق قبلی با سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به دنبال بلیت فروشی اختصاصی دیدار مقابل پیکان است، از عزم خود برای در اختیار گرفتن این منبع مالی قابل توجه خبر داد.


در ادامه اما برهان مبین به عنوان مسوول بلیت فروشی مسابقات لیگ برتر با اعلام اینکه هنوز توافقی در این زمینه صورت نگرفته و بر این اساس تماشاگران دیدار پرسپولیس و پیکان تنها با تهیه بلیت از طریق این سامانه قادر به حضور در استادیوم خواهند بود، به آن پاسخ داد.


اکنون در آستانه دیدار دو تیم و در شرایطی که ساعاتی به این بازی باقی مانده است، جنجال بزرگی در استادیوم آزادی بین طرفین برای فروش بلیت شکل گرفته است. مسوولان پرسپولیس طی هماهنگی که با مسوولان مجموعه آزادی داشته اند به دنبال فروش بلیت خود هستند و تدارکات در این زمینه را صورت داده اند و از سمتی دیگر نیز برهان مبین مثل هفته های اخیر به دنبال جایگاه خود برای فروش بلیت این دیدار است.

اتفاقی که باعث درگیری بین طرفین شده و پای یگان ویژه را نیز به میان کشیده است. البته یگان ویژه در حال حاضر با توجه به نامه رسمی شرکت برهان مبین اعلام کرده آنها مدارک قانونی در این زمینه را در اختیار دارند و به آنها اجازه استقرار در مکان را داده است و مسوولان باشگاه پرسپولیس نیز به دنبال این هستند تا شرایط بلیت فروشی خود را فراهم کنند.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال