بلبلی استقلال را از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم می کند؟!

امروز خبری منتشر شد مبنی بر احتمال محرومیت محمد بلبلی تا نیم فصل به دلیل عقد قرارداد هم زمان با دو باشگاه! خبری که البته هنوز با واکنشی از جانب باشگاه استقلال مواجه نشده است....

امروز خبری منتشر شد مبنی بر احتمال محرومیت محمد بلبلی تا نیم فصل به دلیل عقد قرارداد هم زمان با دو باشگاه! خبری که البته هنوز با واکنشی از جانب باشگاه استقلال مواجه نشده است.

به گزارش مدال، اگر محرومیت قطعی شود، بلبلی تا نیم فصل در استقلال حق بازی نخواهد داشت. این موضوع، زوایای دیگری هم دارد و احتمال محرومیت استقلال از دو پنجره نقل و انتقالاتی را افزایش می‌دهد.

در بند ۱۲ از ماده ۱۸ آئین نامه نقل‌وانتقالات آمده: «در صورتی که باشگاهی با بازیکن حرفه‌ای که بدون دلیل موجه، قرارداد قبلی‌اش را فسخ کرده است قرارداد منعقد نماید، این طور فرض می‌شود که این باشگاه بازیکن را تحریک به نقض قرارداد نموده است مگر آن که خلافش ثابت شود. این باشگاه از ثبت قرارداد با هر بازیکن جدیدی، چه داخلی و چه بین المللی به مدت دو دوره زمانی کامل و متوالی نقل‌وانتقالات محروم می‌شود و باشگاه فقط بعد از اتمام کامل دوران محرومیت و در دوره نقل و انتقال بعدی قادر به ثبت بازیکن جدید داخلی یا بین‌المللی می‌باشد و استثناء مندرج در بند ۱ ماده ۶ این مقررات (ثبت بازیکن آزاد خارج از دوره زمانی نقل و انتقالات) در این مورد اعمال نمی‌گردد. یعنی حتی با استفاده از این استثناء نیز نمی‌تواند بازیکن جدید ثبت نماید.»

 استقلالی‌ها تقریبا در هر هفته با یک چالش جدی مواجه می‌شوند و نگرانی‌های زیادی برای هواداران خود می‌سازند که این موضوع هم، یکی دیگر از نمونه‌های این مدل از تنش‌ها به شمار می‌رود. باید ببینیم در نهایت چه اتفاقی رخ می‌دهد. آیا بلبلی به صورت رسمی محروم می‌شود؟ آیا باشگاه استقلال هم دچار محرومیت می‌شود؟ آیا این پرونده هم به پرونده‌های بیشمار آبی‌پوشان اضافه می‌شود یا خیر؟

 

بیشتر بخوانید:

محرومیت 6 ماهه در انتظار ستاره جوان تیم استقلال!

3روز تا پایان مهلت AFC/ آیا سندسازی ها امسال هم جواب می دهد؟!