بلبلی سهمیه لیگ برتری نیست/ یک سهمیه لیگ برتری در اختیار آبی‌ها

در حالی که برخی مدعی شده‌ بودند که سهمیه لیگ برتری استقلال پر شده اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که محمد بلبلی خرید جدید این تیم سهمیه لیگ برتری نیست....

بلبلی سهمیه لیگ برتری نیست.
به گزارش خبرنگار مدال، در حالی که پس از مصاحبه فریبرز محمودزاده مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در حاشیه مراسم قرعه‌کشی لیگ یک و توضیح وی در رابطه با سهمیه‌های لیگ برتری، عده‌ای مدعی شدند که محمد بلبلی خرید جدید استقلال سهمیه لیگ برتری است و به این ترتیب با پر شدن 6 سهمیه لیگ برتری استقلال نمی‌تواند بازیکن لیگ برتری جدیدی جذب کند.
این در حالی است که محمودزاده در این گفت‌وگو تاکید داشته که سهمیه لیگ برتری شامل بازیکنانی است که فصل گذشته جز سهمیه بزرگسال، زیر 25 سال و زیر 23 سال بوده‌اند و بازیکنان سهمیه سنی زیر 21 سال فصل گذشته سهمیه لیگ برتری نخواهند بود.
از آنجا که بلبلی فصل گذشته در رده سنی زیر 21 سال لیست سپیدرود حضور داشته وی سهمیه لیگ برتری نبوده و به همین دلیل استقلال می‌تواند یک بازیکن لیگ برتری دیگر جذب کند.

 

اخبار مرتبط:
وضعیت مبهم آبی‌ها/ بازیکنان جدید چه زمانی اضافه می‌شوند؟

هافبک عراقی در مسیر بازگشت به استقلال
 

تگ ها


استقلال نقل و انتقالات نقل و انتقالات استقلال محمد بلبلی بلبلی استقلال اخبار استقلال اخبار نقل و انتقالات سهمیه لیگ برتری استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال