بله، اینتر به دنبال هکتور بیرین است

پپ ماروتا، مدیر ورزشی اینتر احتمال خرید هکتور بیرین، مدافع اسپانیایی آرسنال را رد نکرد....

به گزارش "ورزش سه"، اشرف حکیمی چندی قبل و بعد از سپری کردن یک فصل فوق العاده در اینتر، از این تیم جدا شده و به تیم اری سن ژرمن پیوست. مشکلات مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا تاکنون باعث جدایی آنتونیو کونته و اشرف حکیمی و اینتر بعد از توافق با سیمونه اینزاگی، حالا برای خرید هکتور بیرین از آرسنال وارد عمل شده است.

این مدافع ۲۴ ساله و اسپانیایی که در سال های اخیر بازی های زیادی را به دلیل مصدومیت از دست داده، در ترکیب اصلی آرسنال جایی ندارد. اینتر به دنبال انتقال قرضی هکتور بیرین بوده و با مدیران باشگاه انگلیسی وارد مذاکره شده است. پپ ماروتا نیز احتمال انتقال این بازیکن را رد نکرد، اما مدعی شد اینتر سر فرصت و بدون عجله در حال ارزیابی گزینه های موجود در بازار است.

پپ ماروتا گفت: "هکتور بیرین نامی است که از سوی شما رسانه ها برای انتقال به اینتر مطرح شده است. البته ما به جذب این بازیکن علاقه دارم، اما من بیشتر از این مورد هکتور بیرون صحبت نخواهم کرد، زیرا او بازیکن تیم ما نیست. من چیزی را در مورد عملکرد اینتر در پنجره تابستانی رد نمی کنم. اما در حال حاضر بدون عجله روی ارزیابی همه فرصت های ممکن برای انجام کارهای جدید تمرکز کرده ایم."

تگ ها


جوزپه ماروتا هکتور بیرین نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ نقل و انتقالات اروپا اینتر میلان آرسنال