بله، رونالدو با بازیکنان یوونتوس مشکل دارد

به نظر می رسد شایعه اختلاف نظر کریستیانو رونالدو با برخی بازیکنان یوونتوس صحت دارد....

به گزارش "ورزش سه"،  دیوید ترزگه که بهترین گلزن خارجی تاریخ یوونتوس محسوب می شود، در سال ۲۰۱۸ به عنوان سفیر تجاری این باشگاه معرفی شده و البته هفته گذشته رسما این باشگاه را ترک کرد. در گذشته اخباری در مورد اختلاف رونالدو با برخی ارکان رختکن بیانکونری منتشر شده بود و حالا دیوید ترزگه اعتراف کرد رونالدو با برخی از هم تیمی های خود در یوونتوس مشکل داشته است.

دیوید ترزگه گفت: "دلیل جدایی خود از یوونتوس؟ من می خواهم خودم را دوباره در دنیای فوتبال معرفی کنم، مربیان و مدیران جوان زیادی وجود دارند و من فکر می کنم ما در آغاز تغییر نسل هستیم."

اما دیوید ترزگه اعتراف کرد که کریستیانو رونالدو با برخی از هم تیمی های خود در تورین مشکل داشته است. او گفت: "رونالدو بهترین خرید باشگاه بود و هیچ کس انتظار چنین اتفاقی را نداشت. اما برخی از مشکلات بین او و هم تیمی های رونالدو وجود داشته و شما می توانید این موضوع را ببینید، اما او با این حال ۱۰۰ گل به ثمر رسانده است.

من فکر می کنم هیچ کس نمی توانند مانند زین الدین زیدان بازیکنی مانند رونالدو را هدایت کند و شاید در برخی موارد در یوونتوس دیالوگ های صحیحی برقرار نمی شد. یک مربی می تواند به یک بازیکن بگوید که در این بازی تو ۹۰ دقیقه فقط راه رفتی، اما باید به من در مسیر کسب پیروزی کمک کنی. اما بازیکنانی وجود دارند که شما نمی خواهید با آنها درگیر شوید، زیرا آنها باعث موفقیت و کسب پیرزی می شوند و رونالدو و پائولو دیبالا از آن دسته بازیکنان هستند. اما برخی دیگر با کمال احترام به همان اندازه تاثیرگذار نبوده اند."

تگ ها


دیوید ترزگه کریستیانو رونالدو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال