بله؛ پیشنهاد مربیگری بارسلونا را رد کردم

سرمربی تیم ملی هلند تایید کرد که دو ماه پیش پیشنهاد بارسلونا برای جانشینی ارنستو والورده را رد کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از شکست بارسا از اتلتیکو در نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا بود که سران بارسا به فکر برکناری ارنستو والورده افتادند و در نهایت او را برکنار و کیکه ستین را جایگزین کردند.

پیش از ستین اما ژاوی و رونالد کومان گزینه های جانشینی والورده محسوب می شدند که هر دوی آنها پیشنهاد بارسلونا را رد کردند. ژاوی ترجیح داد فعلا در السد به کار ادامه دهد و کومان هم گفت که به دلیل تعهدی که به تیم ملی هلند دارد، قادر به قبول پیشنهاد نیست. کومان بند فسخی در قراردادش دارد که به وی اجازه می دهد در صورت دریافت پیشنهاد از بارسا، راهی این تیم شود ولی این بند پس از یورو ۲۰۲۰، قابل فعال شدن است.

سرمربی هلند در مصاحبه جدید خود، اخبار دریافت پیشنهاد از بارسا را تایید کرد و گفت:« بله، از بارسلونا پیشنهادی به من شد که رد کردم چرا که به تیم ملی کشورم تعهد دارم. مربیگری بارسا برای هر کسی یک افتخار است ولی در شرایطی نبودم که بتوانم پیشنهادشان را قبول کنم.»

کومان در مورد افت فرانکی دی یونگ در بارسا هم گفت:« دی یونگ در تیم ملی و با من متفاوت از بارسلونا بازی می کند چرا که پست بازی او در بارسا اشتباه است.»

بیشتر بخوانید:
بازگشت نیمار به بارسلونا نزدیک تر از همیشه

مشکل جدید بارسلونا و سه تیم اسپانیایی؛ COVID19

 

 

تگ ها


کیکه ستین رونالد کومان ارنستو والورده فرانکی دی یونگ تیم‌ ملی هلند بارسلونا فوتبال