بلژیک 0_0 پرتغال؛ تساوی رقیب ایران بدون رونالدو

دو تیم بزرگ بلژیک و پرتغال امشب در بروکسل به مصاف هم رفتند تا پیش از جام جهانی میزان آمادگی خود را محک بزند ......

 دو تیم بزرگ بلژیک و پرتغال امشب در بروکسل به مصاف هم رفتند تا پیش از جام جهانی میزان آمادگی خود را محک بزند. پرتغال بدون کاپیتان نام آشنای خود کریستیانو رونالدو پا به این میدان گذاشته بود اما بلژیک با تمامی ستارگان خود میزبان این دیدار بود.

قضاوت این دیدار بر عهده ویکتور کاسای مجارستانی بود.

شیاطین سرخ اروپا که در 6 بازی گذشته خود بدون شکست بوده است این بازی را با تمام قوا به میدان آمدند تا برای رقبای خود خط و نشان بکشند اما پرتغالی فرناندو سانتوس که قهرمانی اروپا را یدک می کشد کامل منسجم نشان دادند و اجازه خود نمایی به بلژیکی ها نداند. بازی کاملا برابر و پایا پای دنبال می شد و هر دو تیم موقعیت های زیدانی در نیمه اول داشتند که با درخشش دروازه بانان هر دو تیم راه به جایی نبرد. نیمه اول 9 به 4 در موقعیت خطرناک به سود پرتغال بود اما با نتیجه 0-0 بازی به پایان رسید.

در نیمه دوم با انجام تعویض های فراوان بازی از تب و تاب افتاد و بازیکنان ذخیره نیز در تلاش بودند از فرصت هایی که به آنها داده شده استفاده کنند. اما این دیدار در این نیمه هم با برتری جالب توجه پرتغال در تمام زمینه ها دنبال شد اما بسیار کم افت و خیز تر از نیمه اول بود و در پایان این بازی بدون گل به پایان رسید.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال