بلژیک 3-0 مصر؛ شکست فراعنه بدون محمد صلاح

در ادامه دیدارهای دوستانه ملی که در آستانهجام جهانی2018 روسیه در سراسر دنیا انجام می شود، چهارشنبه شبتیم ملی بلژیکدر بروکسل، از ساعت 23:15 به وقت تهران میزبانتیم ملی مصربود ......

 در ادامه دیدارهای دوستانه ملی که در آستانه جام جهانی 2018 روسیه در سراسر دنیا انجام می شود، چهارشنبه شب تیم ملی بلژیک در بروکسل، از ساعت 23:15 به وقت تهران میزبان تیم ملی مصر بود.

مصر در گروه A جام جهانی 2018 با تیم های روسیه، اروگوئه و عربستان همگروه است و بلژیک نیز در گروه G با تیم های انگلیس، پاناما و تونس در یک گروه قرار گرفته است.

دو تیم بلژیک و مصر که هر دو در جام جهانی 2018 در روسیه نیز حضور دارند با این نفرات این دیدار تدارکاتی را آغاز کردند:

شرح گل ها

روملو لوکاکو (27): شوت هازارد از پشت محوطه جریمه با دفع ناقص الحضری، دروازه بان 45 ساله مصر همراه شد و لوکاکو به راحتی دروازه را باز کرد.

ادن هازارد (38): کاراسکو با اشتباه احمد فتحی، به داخل محوطه جریمه وارد شد و با یک پاس عرضی دقیق، هازارد را در مقابل دروازه صاحب فرصت خوبی کرد. ستاره چلسی با شوتی مطمئن، گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

بازی با حملات شیاطین سرخ اروپا آغاز شد و در دقیقه 14 مرتنز یک خطر را روی دروازه مصر ایجاد کرد اما به جایی نرسید.

حملات شاگردان مارتینز روی دروازه مصر ادامه داشت تا اینکه ادن هازارد یک فرصت عالی را با درخشش دروازه بان مصر از دست داد تا نتیجه همچنان بدون گل باقی بماند.

در دقیقه 27 سرانجام حملات بلژیکی ها نتیجه داد و روملو لوکاکو موفق شد در وازه شاگردان هکتور کوپر را باز کند تا نتیجه 1 بر 0 به سود بلژیک شود.

در دقیقه 38 بازی، ادن هازارد با یک ضربه غیر قابل مهار گل دوم بلژیک را نیز وارد دروازه تیم آفریقایی مصر کرد تا نتیجه 2 بر 0 به نفع بلژیک شود.

نیمه اول با همان نتیجه 2 بر 0 به پایان رسید.

نیمه دوم در حالی آغاز شد که در دو مربی دست به تعویض های زیادی زدند اما فرصت های چندانی روی دروازه ها ایجاد نشد تا اینکه در دقیقه 92 مروان فلینی گل سوم شاگردان مارتینز را نیز وارد دروازه شاگردان کوپر کرد تا نتیجه سنگین تر از قبل شود و بلژیک 3 بر 0 پیش بیفتد.

در نهایت این دیدار با نتیجه 3 بر 0 به سود بلژیک به پایان رسید.

تگ ها


اخبار روز فوتبال