بلیت بازی پرسپولیس با الاهلی عربستان در ورزشگاه به فروش می‌رسد

با توجه به سوالات مکرر هواداران، اعلام می‌شود؛ بلیت فروشی بازی با الاهلی عربستان به میزبانی پرسپولیس در محل ورزشگاه زعبیل محل برگزاری مسابقه انجام خواهد شد....

با توجه به سوالات مکرر هواداران، اعلام می‌شود؛ بلیت فروشی بازی با الاهلی عربستان به میزبانی پرسپولیس در محل ورزشگاه زعبیل محل برگزاری مسابقه انجام خواهد شد.

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، با توجه به تماس‌ها و سوال‌های هواداران درباره نحوه تهیه بلیت بازی پرسپولیس – الاهلی عربستان، اعلام کرد؛ بلیت این بازی در ورزشگاه محل برگزاری مسابقه و در روز بازی عرضه خواهد شد.

هواداران پرسپولیس و ایرانی‌های مقیم امارات به این منظور می‌توانند روز سه‌شنبه با حضور در ورزشگاه زعبیل، نسبت به تهیه بلیت و تماشای بازی اقدام کنند.

گفتنی است، ورزشگاه زعبیل امارات بیش از هشت هزار تماشاگر را در ورزشگاه جای می‌دهد.

 

نماینده پرسپولیس راهی دبی شد

تیم فوتبال پرسپولیس برای بازی مقابل الاهلی عربستان در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا فردا تهران را به مقصد دبی ترک خواهد کرد تا در زمین بی‌طرف با نماینده عربستان دیدار کند.

در همین رابطه امیرعلی حسینی مسئول امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس راهی دبی شد تا کارهای مربوط به اقدامات این تیم در امارات و همچنین مسائل مربوط به بازی روی سه‌شنبه را انجام دهد.