بلیت‌های جایگاه و روبروی جایگاه پرسپولیس و سپاهان به پایان رسید

هواداران پرسپولیس که قصد دارند جمعه پیش رو برای حمایت از سرخپوشان و تماشای بازی تیم محبوب خود در ورزشگاه حاضر شوند از حالا باید به فکر تهیه بلیت مسابقه باشند....

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و نظر به تماس‌های مکرر، به اطلاع هواداران عزیز می‌رساند با توجه به استقبالی که شاهد هستیم این احتمال وجود دارد که برای روز مسابقه پرسپولیس-سپاهان هیچ قطعه بلیتی برای عرضه حضوری در ورزشگاه باقی نماند. وقوع یا عدم وقوع این امر حتما در روزهای آینده اطلاع رسانی خواهد شد. از این رو برای هوادارانی که برای حضور در این دیدار تصمیم قطعی گرفته‌اند و به ویژه از دیگر شهرها قصد سفر به تهران را دارند، بهتر خواهد بود تا هر چه سریعتر نسبت به خریداری الکترونیک بلیت مسابقه از تنها سایت عرضه کننده آن یعنی gishe3.com  اقدام نمایند تا قبل از برنامه‌ریزی برای این منظور از در اختیار داشتن مجوز ورود به ورزشگاه آزادی اطمینان حاصل نمایند.

در این ارتباط به اطلاع می‌رساند در حال حاضر تمام ظرفیت بلیت جایگاه و روبروی جایگاه با استقبال هواداران به فروش رسیده است و بلیتی برای عرضه از این بخش‌های ورزشگاه وجود ندارد.

همچنین از هواداران عزیز تقاضا داریم اطلاعیه‌ها و پیام‌های مندرج در سایت gishe3.com را با دقت مطالعه نمایند. به ویژه از نهایی شدن خرید خود که با دریافت کد رهگیری مشخص می‌شود، اطمینان کامل حاصل نمایند تا در ورزشگاه دچار مشکل نشوند.

همچنین بلیت فروشی الکترونیک به هیچ وجه در روز برگزاری مسابقه صورت نمی‌گیرد و پایان عرضه الکترونیک ساعت 23 روز قبل از برگزاری مسابقه است، پس در هیچ یک از بازی‌ها کار را به روز آخر موکول نکنید.

همچنین یادآوری می‌شود که فروش الکترونیک بلیت از ساعت 23 تا یک بامداد انجام نخواهد شد.

تگ ها


فوتبال لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس پرسپولیس سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال