بلیت‌های دربی از فردا فروخته می‌شود

مدیر سامانه بلیت فروشی ورزشگاه‌های کشور، گفت: با توجه به این که شرایط سهمیه تماشاگران سرخابی تغییر پیدا کرد، تدابیر جدید اتخاذ و بلیت فروشی از فردا «چهارشنبه» آغاز خواهد شد....

به گزارش مدال،علی‌اصغر انتظارخیر،مدیر سامانه بلیت فروشی ورزشگاه‌های کشور در مورد زمان آغاز بلیت فروشی دربی 90 گفت: تابع نظرات مسولان مرتبط با برگزاری شهرآورد هستیم و هر تصمیمی برای بلیت فروشی بگیرند، انجام خواهیم داد.

وی افزود: پیش از این اعلام شده بود درشهرآورد سی‌ویکم شهریورماه، قانون ۹۰ به ۱۰ برای هواداران باشگاه استقلال اجرا خواهد شد؛ اما معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران ضمن اعلام تغییر زمان بازی شهرآورد پایتخت گفته است که سهمیه تماشاگران این بازی نیز ۵۰-۵۰ خواهد بود.

مدیر سامانه بلیت فروشی ورزشگاه‌های کشور، خاطرنشان کرد: با توجه به این که شرایط سهمیه تماشاگران سرخابی تغییر پیدا کرده است تدابیر جدید اتخاذ و بلیت فروشی از فردا «چهارشنبه» آغاز خواهد شد.باز هم تاکید می‌کنیم هواداران استقلال و پرسپولیس در نظر داشته باشند فقط کسانی می‌توانند روز سی‌ویکم شهریور در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کنند که از طریق سامانه بلیت فروشی اقدام به خرید بلیت کرده باشند.

وی گفت: مهم‌ترین موضوع نظم و انضباط و اجرای قانون است و باید در نظر داشته باشیم برای این که کاری به سرانجام برسد، باید روی اصول پافشاری کرد.

بیشتربخوانید:

سردار رحیمی: بانوان برای دربی به ورزشگاه نیایند

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران بلیت فروشی دربی 90 پرسپولیس استقلال استقلال-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال