بمب بزرگ در مادرید منفجر شد؛ پوگبا با رئال به توافق رسید؟

مینو رایولا مدیربرنامه‌های پل پوگبا مدعی شده که باشگاه منچستریونایتد نتوانسته جاه‌طلبی‌های موکلش را برآورده کند و در تابستان درباره آینده هافبک فرانسوی تصمیم خواهند گرفت....

به گزارش مدال، «پل پوگبا» هافبک فرانسوی جهان فوتبال در سال 2016 با قراردادی سنگین به عنوان بخش مهمی از پروژه منچستریونایتد زیر نظر «ژوزه مورینیو» به این تیم بازگشت اما در این مدت تنها یک لیگ اروپا و یک جام اتحادیه فتح کرده است. عملکرد پوگبا هم اغلب اوقات در این مدت مورد انتقاد بوده و برخی هواداران او را مهره ناکارآمدی می‌دانند. تابستان گذشته او از تمایل خود به جدایی گفت اما باشگاه با پیشنهاداتی از سوی رئال مادرید و یوونتوس مخالفت کرد و به پوگبا اجازه جدایی نداد.

«مینو رایولا» مدیربرنامه‌های نامدار ستاره فرانسوی به تازگی در صحبت با «اسکای اسپورتس نیوز» گفت: «به شما چیزی نخواهم گفت. او خوشحال نیست، چون بازی نمی‌کند. او در حال ریکاوری است؛ وقتی زیاد بازی نمی‌کند خوشحال نیست. او زمانی که مردم فکرش را هم نمی‌کردند به منچستریونایتد بازگشت و بسیاری این مسئله را فراموش کرده‌اند. برخی فکر می‌کنند تنها یونایتد می‌توانست او را جذب کند اما پل خودش این تیم را انتخاب کرد. جاه‌طلبی‌های دو طرف برآورده نشده است. باید منتظر تابستان بمانیم و ببینیم چه اتفاقی پیش خواهد آمد!»

پوگبا فصل گذشته با مورینیو مشکلاتی داشت اما پس از آمدن «اوله‌گونار سولسشر» خوش درخشید؛ هرچند در فصل جاری به دلیل مصدومیت چند ماه است به میدان نرفته و همین مسئله ممکن است شیاطین سرخ را به فکر فروش او بیندازد زیرا تیم به بازی بدون او عادت کرده است.

در این بین «موندو» مدعی شد که ستاره فرانسوی در جلسه‌ای محرمانه با نماینده ویژه «فلورنتینو پرس» در خصوص پیوستن به کهکشانی‌ها به توافق کامل رسیده و در تابستان به طور قطع به رئال مادرید ملحق خواهد شد تا زیر نظر «زین‌الدین زیدان» به روزهای خوبش بازگردد.

بیشتر بخوانید:

حضور ستاره آرسنال در اولدترافورد؛ می‌خواستم با پوگبا عکس بگیرم!

چراغ سبز دیبالا؛ پوگبا به یووه بیا!

پروژه ترغیب پوگبا به ترک یونایتد کلید خورد

تگ ها


مینو رایولا منچستریونایتد شیاطین سرخ اوله گونار سولسشر زین‌الدین زیدان فلورنتینو پرس رئال مادرید کهکشانی‌ها فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات پوگبا پل پوگبا رئال مادرید منچستر یونایتد لیگ برتر لالیگا فوتبال