ستاره جوان اینتر در رادار رئال مادرید قرار گرفت

به نظر می رسد که رئال مادرید در تابستان آینده برای جذب لائوتارو مارتینز از اینتر اقدام خواهد کرد....

به گزارش مدال، به گزارش پایگاه خبری، رسانه ای و آرژانتینی TyC Sports ، رئال مادرید در نظر دارد که بند آزادی لائوتارو مارتینز را در تابستان پیش رو پرداخت کند و این بازیکن را به خدمت خود در آورد.

مارتینز در تابستان امسال با ۱۱۱ میلیون یورو در دسترس خواهد بود؛ مبلغی نسبتاً مقرون به صرفه، با توجه به اینکه این مهاجم ۲۲ ساله در این فصل یکی از مهاجمان برجسته فوتبال اروپا بوده است که ۱۶ گل به ثمر رسانده و چهار پاس گل را نیز در ۲۸ بازی برای اینتر به ثبت رسانده است.

منبع TyC Sports از آمادگی رئال مادرید برای پرداخت دستمزد سالیانه ۱۴ میلیون یورو به لائوتارو مارتینز پرده برداشته است. البته بارسلونا نیز مهمترین رقیب رئال مادرید برای جذب ستاره آرژانتینی اینتر به حساب می آید. بارسا در زمستان نیز تلاش زیادی برای جذب لائوتارو انجام داد اما در این امر موفق نبود. به نظر می‌رسد که بلوگرانا در تابستان پیش رو باید برای جذب لائوتارو با رقیب سنتی خود یعنی رئال مادرید رقابت کند.

بیشتر بخوانید:
مصدومان استقلال آماده می‌شوند
اولتیماتوم به فدراسیون فوتبال به خاطر یک بازیکن جنجالی+ عکس
اعلام برنامه سفر پرسپولیس به دبی و شارجه 

تگ ها


لائوتارو مارتینز اینتر میلان رئال مادرید نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان لوتارو مارتینس بارسلونا رئال مادرید اینتر میلان سری آ لالیگا فوتبال