بمب خبری در رسانه‌های ترکیه؛ جدایی صیادمنش از فنرباغچه؟!

رئیس باشگاه ریزه‌اسپور با اشاره به شایعاتی که امروز در مطبوعات مبنی بر انتقال «الهیار صیادمنش» به این تیم منتشر شده، اظهار داشت: هنوز هیچ پیشنهادی به فنرباغچه نداده‌ایم اما هیچ‌کس از این انتقال ناراضی نخواهد بود....

رئیس باشگاه ریزه‌اسپور با اشاره به شایعاتی که امروز در مطبوعات مبنی بر انتقال «الهیار صیادمنش» به این تیم منتشر شده، اظهار داشت: هنوز هیچ پیشنهادی به فنرباغچه نداده‌ایم اما هیچ‌کس از این انتقال ناراضی نخواهد بود.

به گزارش مدال، پیشنهاد انتقال قرضی الهیار صیادمنش از فنرباغچه به ریزه اسپور، تیتر اول امروز رسانه‌های ترکیه بود.

در این بین، «حسن کارتال» مدیر باشگاه ریزه‌اسپور چایکار، در واکنش به این شایعات اظهار داشت: پیشنهادی از طرف فنرباغچه برای انتقال قرضی صیادمنش دریافت نکرده‌ایم؛ بنابراین باید با باشگاه فنرباغچه در این خصوص وارد مذاکره شده و صحبت کنیم؛ انتقال «فدات موریکی» نشان داد که از لحاظ تبادل بازیکن رابطه خوبی با فنرباغچه داریم؛ بنابراین چنین انتقالی خوشحال کننده خواهد بود اما شروط ما نیز باید برآورده شود؛ هیچ‌کس از تحقق چنین انتقالی ناراضی نخواهد بود. 

ستاره جوان باشگاه استقلال که به‌تازگی با قراردادی پنج ساله تهران را به مقصد آنکارا ترک کرده است، در ۲ بازی ابتدایی فنرباغچه در سوپر لیگ ترکیه نیمکت‌نشین بود.

اخبار مرتبط:

صیادمنش: پدیده لیگ شدن خوب است ولی همه آرزوی من نیست

 

تگ ها


آمار صیادمنش در فنرباغچه فنر باغچه صیادمنش فنرباغچه اللهیار صیادمنش سوپر لیگ ترکیه ریزه اسپور ترکیه ریزه اسپور چایکار فنرباغچه ریزه سپور فوتبال