بمب در آلمان؛ لواندوفسکی از بایرن جدا می‌شود؟

همچنان احتمال انتقال ارلینگ هالند، ستاره نروژی دورتموند در تابستان سال بعد به بایرن مونیخ وجود دارد....

به گزارش "ورزش سه"، بند آزادسازی قرارداد ارلینگ هالند به زودی فعال خواهد شد و تقریبا محال است شاهد حضور این بازیکن در ترکیب دورتموند در فصل بعد باشیم. تیم های بزرگی مانند رئال مادرید، بارسلونا، چلسی، پاری سن ژرمن و ... برای خرید این گلزن تنومند وارد عمل شده اند و البته نام بایرن مونیخ نیز در فهرست جذب ارلینگ هالند قرار دارد.

نشریه بیلد امروز مدعی شد موضوع جذب ارلینگ هالند هنوز از دستور کار مدیران بایرن مونیخ خارج نشده است. اگرچه روسای این باشگاه ادعا می کنند که در حال تلاش برای حفظ رابرت لواندوفسکی برای فصول آینده هستند، اما اولیور کان، هربرت هاینر و حسن صالح حمیدزیچ ایده جذب ارلینگ هالند را به طور کامل رد نکرده اند. مدیران بایرن مونیخ معتقدند با فروش رابرت لواندوفسکی در فصل تابستان پیش رو به مبلغ ۶۰ میلیون یورو، امکان خرید ارلینگ هالند با بند فسخ ۷۵ میلیون قابل انجام خواهد بود.

دور جدید مذاکرات بین مدیران بایرن مونیخ و رابرت لواندوفسکی برای تمدید قرارداد در فصل بهار انجام می شود. در صورتی که خواسته های این بازیکن و پینی زاهاوی برآورده نشود، لواندوفسکی به صورت جدی به جدایی از بایرن مونیخ بعد از هشت سال فکر می کند.

خود او نیز معتقد است شانس برای بردن جایزه توپ طلا در تیم های لیگ برتری یا پاری سن ژرمن نسبت به بایرن مونیخ در فصول آینده بیشتر خواهد بود. لواندوفسکی در دو سال اخیر در کسب این جایزه معتبر ناکام بوده، اما همچنان در سن ۳۴ سالگی به دنبال دریافت توپ طلا در سال های پیش رو است.

تگ ها


بایرن مونیخ ارلینگ هالند بروسیا دورتموند روبرت لواندوفسکی