بمب رئال مادرید یک سال دیگر منفجر می شود!

انتقال کیلیان امباپه در تابستان امسال به رئال مادرید غیرممکن است و این انتقال در تابستان سال ۲۰۲۱ نهایی خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، علیرغم مطرح شدن نام های فراوان، رئال مادید در تابستان امسال برنامه ای برای خرید بازیکنان بزرگ ندارد و نشریه اسپورت در گزارشی مدعی شد آنها قصد دارند بودجه فعلی را به خرید کیلیان امباپه در تابستان ۲۰۲۱ اختصاص دهند. فلورنتینو پرز در تابستان امسال در مورد همه انتقال های احتمالی برنامه ریزی کرده و خرید بزرگی در راه نیست.

هدف رئال مادرید این است که چند چهره جدید به ترکیب تیم اضافه شود، اما اکثریت ترکیب یکسان و مانند فصل جاری خواهند بود. خامس رودریگز، دنی سبایوس، سرجیو رگیلون، بورجا مایورال و گرت بیل به فروش می سند و مهره های جدید نیز از پول فروش این نام ها راهی رئال مادرید می شوند.

بدین ترتیب از بودجه باشگاه رقمی در تابستان امسال خرج نمی شود و تمام این رقم پس انداز شده و در سال آتی به خرید کیلیان امباپه تخصیص خواهد یافت. پاری سن ژرن در این تابستان برای فروش امباپه ۳۰۰ میلیون یورو می خواهد که امکان پردخت آن برای رئال مادرید وجود ندارد و پروسه انتقال ستاره فرانسوی در تابستان سال ۲۰۲۱ صورت می پذیرد.

رئال مادرید سالهایت خرید خیلی بزرگی نداشته و در دوران زین الدین زیدان فقط می توان گفت ادن هازارد را به ترکیب خود اضافه کرده است. بدین ترتیب به نظر می رسد بلندپروازی های فلورنتینو پرز ادامه خواهد داشت و احتمال دارد در سال ۲۰۲۱ شاهد رقم خوردن گرانقیمت ترین خرید تاریخ فوتبال، یک بار دیگر از سوی رئال مادرید باشیم.

تگ ها


فلورنتینو پرز کیلیان امباپه زیدان پاری سن ژرمن ادن هازارد رئال مادرید