بمب لیورپول؛ ستاره دورتموند به آنفیلد می رود؟

یورگن کلوپ روی جود بلینگهام ستاره انگلیسی دورتموند نظر مثبت دارد و لیورپول حاضر است سال بعد برای این بازیکن ۹۳ میلیون یورو هزینه کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بوروسیا دورتموند جولای ۲۰۲۰ برای جذب جود بلینگهام ۲۳ میلیون یورو به بیرمنگام پرداخت کرد، در حالی ارزش این بازیکن۱۷ ساله ۱۱ میلیون یورو بود. یک سال بعد این ارزش به ۵۵ میلیون یورو افزایش یافته و بلینگهام به تیم ملی انگلیس نیز دعوت شده است.

پدیده جوان انگلیسی تا ۲۰۲۵ قرارداد دارد ولی طبق ادعای تایمز، او تابستان سال بعد به جدایی و بازگشت به انگلیس فکر می کند.

دورتموند زمانی جیدون سانچو را با ۷ میلیون یورو از سیتی جذب کرد و با رقمی بالاتر از ۸۰ میلیون یورو تابستان امسال به یونایتد انتقال داد. تابستان بعد ارلینگ هالند را نیز باید جدا شده دانست و بلینگهام نیز دیگر بازیکن جدایی طلب محسوب می شود.

دیلی استار امروز نوشت که دورتموند برای فروش بلینگهام ۹۳ میلیون یورو می خواهد و جالب اینکه برای جذب این بازیکن آینده دار، بین لیورپول و منچستریونایتد رقابت سختی خواهد بود. دیلی استار ادعا می کند که لیورپول گوی سبقت را از یونایتد ربوده و فعلا شانس بیشتری برای جذب بلینگهام دارد.

قرمزها امسال برای جانشینی جورجینیو واینالدوم بازیکنی جذب نکردند ولی یورگن کلوپ معتقد است بلینگهام تابستان بعد بهترین جانشین برای هافبک هلندی خواهد بود که امسال راهی پی اس جی شد.

بلینگهام در ۳۲ بازی فصل گذشته توانست دو گل برای زنبورها به ثمر برساند و امسال نقشی کلیدی تر نیز خواهد داشت.

تگ ها


بروسیا دورتموند فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال