بمب‌های خنثی شده؛ کاوه منتفی، کی‌روش در خطر، حاج‌صفی محال

باشگاه سپاهان چهار جای خالی دیگر در لیست بزرگسالان خود دارد....

باشگاه سپاهان به دنبال جذب 4 بازیکن کلیدی است.

به گزارش خبرنگار مدال، باشگاه سپاهان در حال رایزنی برای جذب 4 بازیکن دیگر است؛ نفراتی که امیر قلعه‌نویی بر جذب آنها اصرار دارد.

بر اساس لیست خرید سرمربی سپاهان این باشگاه باید 4 جای خالی فهرست بزرگسالان خود را پر کند و بر همین اساس نفراتی مد نظر هستند که جذب آنها دشواری های خاص خودش را دارد.

یکی از این نفرات وریا غفوری مدافع راست استقلال است که امیر قلعه نویی سفت و سخت او را می خواهد.

باشگاه سپاهان مبلغ مورد نظر خود را به این بازیکن اعلام کرده و منتظر پاسخ است.

برای پست دفاع وسط با توجه به جدایی احتمالی سیاوش یزدانی این باشگاه به دنبال بازیکنی جدید است و بر خلاف اینکه عنوان شده خالد شفیعی از سپاهان جدا شده است اما یکی از مدیران این مجموعه چنین موضوعی را رد کرد و گفت: خالد جایی نرفته بود.

کاوه رضایی گزینه مورد نظر سپاهان بود اما تیر آنها به هدف نخورد زیرا وی با باشگاه بروژ سه سال دیگر قرار داد دارد و بر اساس گفته های واسطه این مذاکرات، کاوه به احتمال زیاد به شارلوا بر می گردد.

احسان حاج صفی نیز مورد نظر سپاهان بود؛ بازیکنی که امیر قلعه نویی فصل قبل نیز به دنبال جذب او بود و در نهایت سر از تراکتورسازی درآورد.

سپاهانی ها متوجه شده اند که در قرارداد این بازیکن با تراکتورسازی بند فسخ 300 هزار دلاری وجود دارد و این یعنی محال بودن حضورش در سپاهان.

برخلاف اخبار این روزها سعید آقایی دفاع چپ سپاهان مجوز جدایی از جمع زردپوشان را ندارد.

اما مهمترین خواسته سپاهانی ها تمدید قرارداد مهاجم کلیدی شان یعنی استنلی کی روش است. یکی از نزدیکان باشگاه سپاهان به مدال گفت: این بازیکن در ایران فقط برای سپاهان بازی خواهد کرد اما این خطر وجود دارد که قطری ها سراغ او بروند و در آنصورت توان مقابله با مبالغ پیشنهادی با این بازیکن را نخواهیم داشت.

اخبار مرتبط:

نقل و انتقالات/ بازیکن جداشده سپاهان در مسیر بازگشت

نقل و انتقالات استقلال/ سیاوش یزدانی خرید جدید آبی‌پوشان؟

تگ ها


نقل و انتقالات سپاهان امیر قلعه نویی خالد شفیعی استنلی کیروش احسان حاج صفی کاوه رضایی وریا غفوری سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال