بنا: هیچ موقع ترسی نسبت به کشتی و کشتی‌گیرانم نداشتم

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: هیچ موقع ترسی نسبت به کشتی و کشتی‌گیرانم نداشتم، چون تمام این فراز و نشیب‌ها طبیعی است....

به گزارش مدال، محمدبنا درباره عملکرد فرنگی‌کاران کشورمان در روز دوم گفت: در وزن 87 کیلوگرم مهم رسیدن به سهمیه بود که نشد، اما امیدواریم امروز ساروی اولین سهمیه را بگیرد و بعد هم 3 نماینده دیگر کشورمان موفق باشند، کارشان سخت است، اما به قول شما تیم هم جوان است.

وی درباره نگرانی‌اش از عدم نتیجه‌گیری تیم گفت: هیچ موقع ترسی نسبت به کشتی و کشتی‌گیرانم نداشتم، چون تمام این فراز و نشیب‌ها طبیعی است.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در پاسخ به این سوال که تیم ما تا اینجا در 4 وزن اول در جایگاه هفتم قرار گرفته‌ و ادامه کار را چطور می‌بینید گفت: سال گذشته یازدهم شدیم و طبیعتاً هر نتیجه‌ای نسبت به یازدهم بگیریم، برده‌ایم. 

محمد بنا تصریح کرد: البته نگاه و هدف اصلی ما در مسابقات کسب سهمیه ها است تا جایگاه و رده‌بندی تیمی تا سال بعد راحت‌تر برای المپیک آماده شویم. مهم برای ما این موضوع است.

وی خاطر نشان کرد: از طرفی نگاه ما این است که آسیایی‌ها حداکثر سهمیه‌ها را کسب کنند تا در گزینشی آسیا که فروردین ماه سال آینده در چین برگزار می‌شود مسیر راحت تری داشته باشیم.

بیشتر بخوانید:

کشتی فرنگی قهرمانی جهان/ پیروزی نجاتی، تاب حذف شد

تگ ها


کشتی تیم ملی کشتی فرنگی کشتی فرنگی قهرمانی جهان محمد بنا کشتی