بند جالب در قرارداد خامس با الریان قطر

خامس رودریگز هر زمان که بخواهد و بی قید و شرط می تواند قراردادش با تیم قطری را فسخ کند....

به گزارش "ورزش سه"، خامس که وارد سال پایانی قراردادش با باشگاه اورتون شده بود، جایی در برنامه‌های رافائل بنیتس نداشت و این فصل حتی یک دقیقه هم برای اورتون بازی نکرده بود، به همین خاطر تصمیم گرفت فوتبالش را در لیگ ستارگان قطر دنبال کند و به الریان پیوست.

خامس  ۳۰ ساله که سابقه بازی در تیم‌هایی همچون پورتو، موناکو و بایرن مونیخ را دارد، تابستان گذشته با امضای قراردادی دو ساله از رئال مادرید جدا و به اورتون پیوست. با جدایی کارلو آنچلوتی از اورتون اوضاع برای خامس تیره و تار شد و ستاره کلمبیایی در واقع چاره ای جز جدایی نداشت اما آاس ادعا می کند که در قرارداد خامس با تیم قطری بند جالبی گنجانده شده است.

طبق این ادعا، خامس در صورت دریافت یک پیشنهاد اروپایی، این حق را دارد تا قراردادش را فسخ کند. در این بند قید شده است که مشخصا اگر این پیشنهاد از سوی پی اس جی باشد، جدایی او بی قید و شرط خواهد بود. در واقع گویا ارتباطاتی بین خامس و مسئولان پی اس جی وجود دارد و ستاره کلمبیایی ممکن است در انتقالات ژانویه راهی تیم پاریسی شود. این بند نیز به همین دلیل گنجانده شده تا هیچ مانعی برای جدایی او وجود نداشته باشد. باید دید خامس به زودی هم تیمی مسی و نیمار خواهد شد یا خیر.

تگ ها


پاری سن ژرمن خامس رودریگز لیونل مسی اورتون