بند جدایی باعث انتقال نورافکن به شارلوا

استقلال از انتقال نورافکن به شارلوا، 50 هزار دلار سود کرد. امید نورافکن، بازیکن جوان فصل قبل استقلا ......

استقلال از انتقال نورافکن به شارلوا، 50 هزار دلار سود کرد.

امید نورافکن، بازیکن جوان فصل قبل استقلال، روز گذشته به تیم شارلوا بلژیک پیوست تا همبازی کاوه رضایی و علی قلی زاده شود.

نورافکن پس از فینال جام حذفی با رضا افتخاری جلسه ای برگزار کرد و جدایی خود را با این تیم مطرح کرد، تا با گونه ای جدایی او پس از فینال جام حذفی قطعی شود. مسئولان استقلال قصد نداشتند که امید نورافکن از این تیم جدا شود، اما وی خواهان بازی در اروپا بود و با توجه به بندی که در قراردادش شد به راحتی توانست به لیگ بلژیک برود.

اما چه چیزی باعث شد امید نورافکن به راحتی از استقلال جدا شود؟ هفته گذشته پندار توفیقی، معاون باشگاه استقلال در مصاحبه ای عنوان کرد که در ابتدای فصل قرارداد این بازیکن تمام شده بود و فقط راضی به تمدید یکساله بود. در نهایت با رایزنی های مسئولان استقلال، نورافکن راضی به تمدید قرارداد به مدت 2 سال شد. در قرارداد نورافکن با استقلال بند جدایی 50 هزار دلاری قرار گرفت تا در صورت دریافت پیشنهاد خارجی به راحتی جدا شود و همچنین آبی پوشان پایتخت نیز از انتقال او حق ترانسفر دریافت کنند.

با قیمت دلار در ایران با این انتقال حدود 300 میلیون تومان به استقلال سود رسید. این در حالی است که توفیقی اعلام کرده بود که قرارداد نورافکن با استقلال 700 میلیون تومان است و حالا با انتقال وی به شارلوا، حدود 50 درصد از قرارداد امید نورافکن به باشگاه استقلال بازگشت.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال