بند عجیب توافق بارسلونا و لیورپول برای کوتینیو

بند جالبی از قرارداد بارسلونا و لیورپول برای انتقال فیلیپ کوتینیو فاش شده است....


به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا از تابستان سال ۲۰۱۷ و بعد از جدایی نیمار به شدت به دنبال جذب فیلیپ کوتینیو، ستاره برزیلی و خلاق لیورپول نبود و در نهایت این اتفاق در اولین روزهای سال ۲۰۱۸ رخ داد. گرچه بخش اول روزهای حضور کوتینیو در نوکمپ چندان خوب پیش نرفت و در نهایت او فصل گذشته را نیز به صورت قرضی در بایرن مونیخ سپری کرد.

اما امروز نشریه تایمز در گزارشی یکی از بندهای جالب قرارداد فیلیپ کوتینیو با بارسلونا را فاش کرد. بر این اساس، بارسلونا از سال ۲۰۱۸ تا سال ۲۰۲۰ اگر خواهان جذب هر بازیکن دیگری از لیورپول باشد، باید ۱۰۰ میلیون یورو بیشتر از رقم معمول برای خرید او پرداخت کند که این بند در واقع به منزله محرومیت بارسلونا از جذب بازیکن جدیدی از لیورپول می باشد.

به نظر می رسد مدیران لیورپول در آن مقطع نگران ابراز تمایل بارسا به جذب بازیکنانی چون محمد صلاح، سادیو مانه و جینی واینالدوم بوده اند. البته مدت زمان این محدودیت به اتمام رسیده و بلوگرانا تابستان سال بعد دیگر مشکلی برای خرید بازیکن از آنفیلد ندارد. قرارداد واینالدوم، هافبک هلندی لیورپول در پایان فصل با این تیم به اتمام می رسد و با توجه به رابطه خوب او با رونالد کومان، احتمال دارد او تابستان سال بعد به صورت رایگان راهی نوکمپ شود.

تگ ها


فیلیپ کوتینیو بایرن مونیخ سادیو مانه لیورپول بارسلونا