بند عجیب قرارداد سوارز؛ اتلتیکو نگران نیست

لوئیس سوارز می تواند در پایان همین فصل و به رایگان اتلتیکومادرید را ترک کند....

به گزارش "ورزش سه"، وقتی که اتلتیکو مادرید در تابستان گذشته لوئیس سوارز را به خدمت گرفت، زمان زیادی را صرف بررسی تمام جزئیات قرارداد دو ساله این مهاجم باتجربه کرد. به عنوان مثال بند پاداشی برای رسیدن به ۲۰ گل در قرارداد گنجانده شده و لوییس سوارز با زدن ۱۵ گل فاصله چندانی تا دریافت این پاداش ندارد. او تا اینجای فصل نقش مهمی در عملکرد درخشان تیمش داشته و از بخت های مهم فتح جایزه بهترین گلزن لالیگا نیز محسوب می شود.

اما طبق ادعای نشریه مارکا، در این قرارداد بندی وجود دارد که به لوییس سوارز اجازه می دهد در ۳۰ ژوئن و تنها بعد از یک فصل از اتلتیکو مادرید به طور رایگان جدا شود. با این حال، سوارز ۳۴ ساله قصد انجام چنین کاری را نداشته و نمی خواهد از این بند استفاده کند. سوارز از حضور در ترکیب اتلتیکو خوشحال است و دوست دارد زیر نظر دیگو سیمئونه کار کند. همچنین مدیران اتلتیکو مادرید نیز نگران این بند نبوده و از در اختیار داشتن یک مهاجم کلاس جهانی خوشحال هستند.

لوییس سوارز انگیزه فراوانی دارد تا به بارسلونا ثابت کند در مورد فروش او آنهم به یک رقیب داخلی اشتباه کرده اند. اتلتیکومادرید با درخشش فوق العاده لوئیس سوارز فاصله زیادی با فتح عنوان قهرمانی در لالیگا ندارد و عملکرد درخشان این مهاجم اوروگوئه ای باعث شده بسیاری از هواداران بارسلونا حسرت جدایی او در تابستان سال گذشته را بخورند.

تگ ها


لوئیس سوارز اتلتیکو مادرید فوتبال جهان اتلتیکو مادرید بارسلونا لالیگا فوتبال