بند فسخ میلیاردی رئال مادرید برای امباپه

اگر انتقال کیلیان امباپه به رئال قطعی شود، بند فسخ او مثل کریم بنزما ۱ میلیارد یورو خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، کیلیان امباپه به دنبال جدایی از پاری‌سن‌ژرمن در این تابستان بود تا به آرزوی دوران کودکی‌اش یعنی بازی برای رئال مادرید برسد اما مدیران این باشگاه فرانسوی سه پیشنهاد این باشگاه اسپانیایی برای این بازیکن را رد کردند تا شاید او را در ادامه برای تمدید قراردادش متقاعد کنند.

رئال مادرید در مقطع پایانی نقل‌وانتقالات تابستانی اخیر در اولین تلاش خود برای جذب امباپه پیشنهادی ۱۶۰ میلیون یورویی، در دومین تلاش پیشنهادی ۱۷۰ میلیون یورویی به علاوه ۱۰ میلیون یورو پاداش‌های در نظر گرفته شده و در آخرین تلاش پیشنهادی ۲۰۰ میلیون یورویی به PSG دادند.

روزنامه "ABC" اسپانیا امروز گزارش داد که مدیران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن از تمدید قرارداد کیلیان ۲۲ ساله ناامید نشده‌اند و همچنان نسبت به این قضیه خوشبین هستند. طبق این گزارش؛ امباپه تاکنون به ۶ پیشنهاد PSG برای تمدید قرارداد پاسخ منفی داده است که پاریسی‌ها در آخرین اقدام، پیشنهادی پنج ساله به ارزش ۸۰ میلیون یورو در سال به او داده‌اند.

امباپه که به هم تیمی هایش گفته بود یا این تابستان یا سال بعد به رئال خواهد رفت، در صورت قطعی شدن انتقالش، بند فسخ ۱ میلیارد یورویی خواهد داشت. زمانی بند فسخ رونالدو در رئال این مقدار بود و اکنون کریم بنزما و فده والورده بند فسخ میلیاردی دارند.

رئال به امباپه ۲۵ میلیون یورو خالص نیز دستمزد خواهد داد که کمتر از دستمزد پیشنهادی پی اس جی خواهد بود ولی برای ستاره فرانسوی، رویای پیوستن به رئال، مهمتر از پول است.

تگ ها


کیلیان امباپه پاری سن ژرمن رئال مادرید