بند مخفی قرارداد جدید نیمار و PSG؛ بازگشت به وطن

رسانه های برزیلی گزارش کرده اند که قرارداد بلندمدت جدید نیمار و پاری سن ژرمن حاوی یک بند مخفی است....

به گزارش "ورزش سه"، در ماه های اخیر و در پی نامشخص بودن آینده ستاره برزیلی در پاریس، شایعات زیادی درباره بازگشت هیجان انگیز و پرشور نیمار به بارسلونا به گوش می رسید.

اما نیمار دراین هفته با امضای قرارداد جدیدی آینده خود و پاری سن ژرمن تا سال ۲۰۲۵ به یکدیگر گره زد تا هرگونه امید و آرزویی برای بازگشت شورانگیز او به نوکمپ در آینده نزدیک را از بین ببرد.

خبرگزاری UOL در برزیل گزارش کرده است که قرارداد نیمار و PSG حاوی یک بند بازنشستگی است که به ستاره برزیلی اجازه می دهد تا پیش از بازنشستگی از فوتبال به وطن خود بازگردد.

البته پاریسی ها نیز بندی را در این قرارداد گنجانده اند که به آنها اجازه می دهد تا قرارداد نیمار را بریا یک سال دیگر هم تمدید کنند و او را تا سال ۲۰۲۶ در پارک دو پرنس نگه دارند.

UOL ادعا کرده است که این قرارداد به نیمار اجازه می دهد تا رد سال ۲۰۲۶ به برزیل بازگردد و پیش از بازنشستگی از دومین دوره بازی خود در باشگاه محبوب کودکی‌اش سانتوس لذت ببرد.

نیمار از زمانی که پاریسی ها در سال ۲۰۱۷ با ریخت و پاشی ۲۴۰ میلیون یورویی او را از چنگ بارسا درآوردند و رکورد گران‌ترین بازیکن جهان را شکستند، یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان پاری سن ژرمن بوده است.

پس از امضای قرارداد جدید با PSG، ستاره برزیلی از تمایل خود برای کسب افتخارات بسیار و اضافه کردن جام های دیگر به ویترین افتخارات این تیم صحبت کرد.

نیمار گفت: "من اینجا به عنوان یک فرد، به عنوان یک انسان و به عنوان یک بازیکن رشد کرده ام. اینجا خیلی چیزها آموختم. اتفاقاتی هم افتاد که نباید می افتاد. ما دعواهایی داشتیم، چند باری اوقات تلخ و غم انگیزی را گذراندیم، اما من خوشحالم و افتخار می کنم که بخشی از تاریخ پاری سن ژرمن باشم.

امیدوارم که جام های بسیار بیشتری را در ویترین افتخارات PSG قرار دهم."

نیمار در چهار سال حضورش در پاریس همچنان به جمع کردن جام های مختلف و افتخارات گوناگون مشغول بوده و در این مدت ستاره برزیلی سه جام قهرمانی لیگ یک، دو جام قهرمانی در کوپا دی فرانس و دو جام حذفی فرانسه را بالای سر برده است.

ستاره PSG همچنین سال گذشته به بردن جام قهرمانی چمپیونزلیگ نیز بسیار نزدیک شد، اما پاریسی ها در فینال ۱-۰ برابر بایرن مونیخ شکست خوردند تا همچنان حسرت قهرمانی در چمپیونزلیگ را داشته باشند.

تگ ها


پاری سن ژرمن نیمار فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال