بند ویژه قرارداد ستاره رئال مادرید فعال شد

کریم بنزما و باشگاه رئال مادرید بر سر تمدید یک ساله قرارداد مهاجم فرانسوی به توافق رسیدند و مهاجم فرانسوی با فعال‌سازی بند ویژه قراردادش تا سال 2022 در خدمت کهکشانی‌ها خواهد بود....

به گزارش مدال، قرارداد کنونی «کریم بنزما» با باشگاه رئال مادرید تا سال 2021 اعتبار دارد و حالا مهاجم فرانسوی برای تمدید آن به مدت یک سال دیگر با این باشگاه به توافق رسیده است.

بنزما در حال حاضر یک دهه است که در رئال توپ می‌زند در این مدت قریب به 500 بار پیراهن کهکشانی‌ها را بر تن کرده و 238 گل برای این تیم به ثمر رسانده است. در سال‌های اخیر بعضاً شایعاتی مبنی بر نزدیک شدن او به باشگاه آرسنال به گوش می‌رسید اما پس از درخشش در دو فصل اخیر با پیراهن رئال، سران مادرید تصمیم به فعال کردن بند تمدید قرارداد یک‌ساله او گرفتند تا به نوعی مزد فرم فوق‌العاده مهاجم فرانسوی را داده باشند.

طبق گزارش «مارکا» تصمیم تمدید این قرارداد به مدت یک سال با خود بنزما بوده زیرا او می‌خواهد در سال‌های پایانی دوران بازیگری خود گام به گام تصمیم بگیرد. بنزما در طول 10 سال حضورش در «سانتیاگوبرنابئو» با این تیم موفق به کسب 17 عنوان قهرمانی شده و بسیاری معتقد هستند او رابطه بسیار فوق‌العاده با «فلورنتینو پرز» رئیس باشگاه دارد و همین مسئله باعث شده که دو طرف به سرعت برای تمدید مجدد قرارداد به توافق برسند.

بیشتر بخوانید:

رئال پروژه بازگرداندن ستاره‌اش به سانتیاگو برنابئو را کلید زد

تگ ها


کریم بنزما رئال مادرید کهکشانی‌ها تمدید قرارداد بنزما فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات لالیگا کریم بنزما رئال مادرید لالیگا فوتبال