بنر اعتراضی هواداران رئال؛ "فلورنتینو پرز برو!"

وضعیت بحرانی رئال مادرید در این فصل و از دست دادن رونالدو و همچنین از دست رفتن هر سه جام در یک فصل، هواداران این تیم را نگران کرده است....

وضعیت بحرانی رئال مادرید در این فصل و از دست دادن رونالدو و همچنین از دست رفتن هر سه جام در یک فصل، هواداران این تیم را نگران کرده است.

با انتخاب مجدد زیدان به عنوان سرمربی کهکشانی‌ها علاقمندان به این تیم امیدوار هستند که در ادامه فصل شرایط تغییر کند و روزهای خوب برای رئال مادرید از راه برسد.
به گزارش مدال، رئالی‌ها پرز را از دلایل ناکامی تیمشان در این فصل می‌دانند و اعتراض خود را در دیدار با سلتاویگو که به نفع سفیدپوشان پایان یافت، با آوردن بنر به برنابئو نشان دادند.
در بازی دیشب رئال‌مادرید هواداران که مخالفت سیاست‌های فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه بودند دو بنر با خود به برنابئو آورده بودند که روی آن‌ها نوشته شده بود: «فلورنتنیو پرز، برو» و «فلورنتینو مقصر ناکامی‌های فصل»
آن‌ها به این طریق سعی در نشان دادن اعتراضات به عملکرد تیم و حضور پرز داشتند.
گفته می‌شود مسئولان ورزشگاه در جریان بازی هر دو بنر را جمع آوری کردند؛ در حالی که این اتفاق با واکنش منفی هواداران روبرو شد و معتقدند که پرز اجازه نمی دهد صدای مخالف در ورزشگاه علیه او شنیده شود. لجبازی پرز با رونالدو و فروش این فوق ستاره به یوونتوس، هنوز هم توسط هواداران رئال هضم نشده است.