بنزما: ۳ آرزو داشتم و به همه شان رسیدم

کریم بنزما در رویا زندگی می کند. به تیم ملی فرانسه بازگشته و به همه آرزوهایش نیز رسیده است....

به گزارش "ورزش سه"، کریم بنزما ماه قبل و پس از مدت ها به تیم ملی فرانسه دعوت شد. او در پی وقایع مربوط به باج خواهی از متئو والبوئنا دیگر به تیم ملی فرانسه دعوت نشده بود و یورو ۲۰۱۶ و جام جهانی ۲۰۱۸ را از دست داد ولی در نهایت کادر فنی فرانسه متقاعد شد تا پاداش سه فصل درخشش کریم را بدهد و او وارد فهرست خروس ها برای یورو ۲۰۲۰ شد.

کریم هفته گذشته برابر آلمان کار را از ابتدا شروع کرد و مقابل مجارستان هم در میدان بود ولی هنوز موفق به گلزنی نشده است.

بنزما در حاشیه یک برنامه تبلیغاتی برای آدیداس گفت:« بچه که بودم، بالکن خانه مان مشرف به یک زمین چمن بود که البته برای فوتبال مناسب نبود با این حال ما آنجا بازی می کردیم. با استفاده از چوب درختان دروازه درست می کردیم و آن موقع هم مهاجم بودم. توپ را به من می رساندند و من بودم که مرتب گلزنی می کردم.»

کریم ادامه داد:« در کودکی سه آرزو داشتم و به همه نیز رسیدم. اول اینکه فوتبالیست حرفه ای شوم. دوم اینکه برای لیون بازی کنم و سپس پیوستن به رئال مادرید. فوتبال برای من یک شغل نیست و من عاشق این ورزش هستم. وقتی در تمرین حاضر می شوم، خوشحالم چون قرار است فوتبال بازی کنم.»

بازگشت به تیم ملی:« افتخار بزرگی بود. به خودم می گفتم هرگز ناامید نشو و بالاخره مزد این هم مرارت را می گیری. به سختی تلاش کردم و آنقدر خوب کار کردم تا به تیم ملی برگردم.  چه چیزی بهتر از بازی برای تیم ملی آن هم در یورو؟ حالا احساس یک کودک را دارم. می دانستم که اگر پاپس نکشم، بالاخره شانس بازگشت را پیدا خواهم کرد.»

تگ ها


یورو ۲۰۲۰ تیم ملی فرانسه کریم بنزما رئال مادرید